VIDEO Beran jako pěkný kanec. V nedělních Vraždách se zamiloval a dostal...

Zatímco Klaudie přemýšlí o hlavní postavě své nové knihy, komisař Beran se při řešení případu uškrceného virtuosa setkává s violoncellistkou Ditou. Vyšetřuje krásku tak dlouho, až je ráno a oba se probouzejí nazí v jedné posteli. Epizodní příběh s překvapivým koncem najdete na extra videu v úvodu..

Čekali jste, že Beranův nadějně vypadající vztah bude mít tak rychlý spád?

Celou nedělní napínavou detktivku seriálu V.I.P. vraždy můžete sledovat také na Prima PLAY

Zároveň se ženou zavražděného houslisty zmizely také velmi vzácné housle, které Měchura vlastnil. V pozadí zločinu mohou být kromě chamtivosti i mistrovy složité rodinné poměry s labilní manželkou a svéráznou sestrou, ale také jeho konflikty s kolegy v souboru.

V dalším sestřihu se podívejte na zatím nejdramatičtější scénu z Vražd. Na Klaudii se řítí auto a ona zachraňuje housle:

A ještě Leošova návštěva v MiniDuelu na Primě, ze které Klaudii málem trefilo. Leoš totiž neprozřetelně v televizi prozradí, že jeho sestra má předobraz pro příštího hrdinu právě v někom na oddělení vražd a rozpoutá tím mezi detektivy dohady a očekávání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.