VIDEO Herec Jiří Hána: „Zvířák z V.I.P. vražd je trochu živočichář“

Veselý týpek s knírkem a v havajské košili, zastydlý puberťák, profesionál. Další výraznou a zábavnou postavou oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy je kriminalistický technik Ludvík Zvěřina. Poslechněte si v našem rozhovoru, jak o Zvěřinovi mluví ten, který ho tak skvěle ztvárnil – herec Jiří Hána.

Seriálový Zvěřina trochu klame tělem i chováním. Je jinak vysoce inteligentní, vzdělaný, vědecky založený. Jen pro obyčejný život tak nějak nepoužitelný.

Premiérové díly V.I.P. vražd vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

Normální lidi moc nechápe, je nestřídmě sebevědomý nejen na své geniální myšlení, ale také zkresleně chápe svůj vzhled, který mu během natáčení ještě podtrhli mužným knírem. "O své neodolatelnosti a šancích u opačného pohlaví nepochybuje," jak o své postavě prozrazuje Jiří Hána.

Zvířák, jak se mu u mordparty přezdívá je Beranův velký kámoš, Klaudii od začátku nepokrytě nadbíhá.

Koukněte se na dalším VIDEU na komickou scénku z laboratoře a Zvířákovy mlsné pohledy právě na Klaudii.

A zde ještě VIDEO vizitka kapitána Zvěřiny:

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.