VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

Paní Beranová, maminka detektiva Tomáše Berana, je místy skutečně roztomilá. Podívejte se na našem VIDEU v úvodu, jak pěkně si popovídala se spisovatelkou Klaudií. Na její obhajobu dodáváme: Copak mohla tušit, že Klaudie je kromě psaní kriminálních románů, také studovaná psycholožka!

Jarmila Beranová, kterou v seriálu tak věrohodně hraje Jitka Sedláčková, je vášnivou čtenářkou detektivek. Zbožňuje romány Klaudie a je její velkou fanynkou.

Více zajímavostí a perliček z natáčení najdete na FB seriálu VIP vraždy TADY

Není divu, že když známá spisovatelka zazvonila na dveře bytu, hned se jí láskyplně ujala – jako vážené návštěvy, jako by ji už léta znala. Odvysílané díly seriálu V.I.P. vraždy si celé můžete pustit také ONLINE na Prima PLAY

Zatímco nic netušící detektiv Beran ještě vyspával ve svém pokoji, jeho maminka už stihla Klaudii vylíčit vše z jeho života, a to už od mateřské školky.

Je velmi výřečná, do všeho se pouští s vervou a nadšením. Synovi poskytla dočasně bydlení ve svém bytě v jeho bývalém dětském pokojíčku a je ráda, že ho má zpátky doma.

Na jeho výchovu byla sama. Jako svobodná matka je na něj přísná, ale nade vše ho zbožňuje a fandí mu. Na svého Tomáška je ve skutečnosti pyšná.

Tato maminka musí mít vždycky pravdu! Jen často zapomíná, že Beranovi už není patnáct a občas ho neadekvátně sekýruje:-)

Sdílejte článek
Štítky seriál maminka mamahotel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.