VIDEO Sympaťák Děrgel postrachem žen? Na Velikonoční pondělí vytahuje na holky…

Herce Patrika Děrgela, pro diváky Primy nyní hlavně komisaře Berana ze seriálu V.I.P. vraždy, ženy a dívky zbožňují. Určitě by se nebránily, kdyby v pondělí zazvonil s pomlázkou právě u jejich dveří. To ale ještě netuší, čím bývá herec na koledu vyzbrojen! Žádného velikonočního "Beránka" nečekejte.

Je mu sedmadvacet, věnuje se tradičnímu řemeslu – herectví. Jak dalece se ale mladý a talentovaný herec z Bohumína drží našich národních tradic, jak tráví Velikonoce? Možná vás jeho odpověď na videu překvapí. Nejenže i Patrik Děrgel vyráží na klasickou koledu, navíc vybaven speciální pomlázkou, kterou mu před léty upletl děda.

O co jde a proč se jeho návštěvy dívky na Ostravsku spíše bály, to si pusťte v našem povídání ze šatny Švandova divadla, kde Patrik momentálně vystupuje v Hamletovi. Mimochodem, za hlavní roli v tomto rodinném dramatu skandinávského ražení získal před dvěma léty od divadelních kritiků cenu v kategorii Talent roku při udílení Cen Alfréda Radoka.

Na Patrika Děrgela, ale i na další hrdiny detektivního seriálu V.I.P. vraždy se můžete těšit opět v neděli ve 20.15 na Primě.

Co bude komisař Beran vyšetřovat tentokrát? Podívejte se na upoutávku na sváteční neděli:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.