VIDEO Takto se mazlí s muži Viki z Vražd. A co její představitelka Jana Stryková?

Další premiérový díl detektivní novinky V.I.P. vraždy se blíží. Jak už možná víte, seriál není jenom napínavý, nepostrádá také řadu vtipných scén. A tahle k nim určitě patří. Že je kriminalistická technička Viki Hrubešová hodně svá, vám asi neušlo. Někteří muži jsou ale méně všímaví.

Bratr Klaudie Wolfové a zároveň vydavatel jejích románů Leoš začíná mít strach, že jeho sestra chce se psaním skončit a ohrozit tak i jeho finanční příjmy. Ještě více zajímavostí a BONUSů z Vražd najdete na FB seriálu TADY. Vypraví se vyzvídat za komisařem Beranem, který je teď s jeho sestrou během vyšetřování poměrně často.

Seriál V.I.P. vraždy vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě

Potkají se v policejní tělocvičně, kam Beran chodí boxovat. Hodně často si to rozdají s Viki, která je v boxu hodně dobrá!

Podívejte se na videu v předpremiéře, jak Wolf sváděl Viki a jak jejich „mazlení“ dopadlo. Také se od herečky Jany Strykové dozvíte pravdu o jejím vztahu k boxu.

Na dalším VIDEu se můžete s Viki Hrubešovou seznámit ještě blíže:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 6. 2024

Berani, vaše flexibilita bude dnes podrobena zkoušce. Možná se budete kroutit a ohýbat, abyste se přizpůsobili konturám dne. Zjistíte, že pokud spojíte síly s mocnými hybateli, uděláte toho poměrně dost a budete úspěšní. Nenechte se zastrašit intenzitou emocí druhých lidí. Sílu naleznete ve svém klidném, uzemněném já.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.