VIDEO Za scénou seriálu VIP vraždy. Tak vznikalo 15 neotřelých detektivních příběhů

Hned v úvodu pro vás máme PRVNÍ VIDEOpohled do zákulisí natáčení očekávaného seriálu VIP vraždy, jehož první díl uvidíte v neděli 7. února od 20.15 na Primě. Zatím tedy nehledejte vraha, ale poslechněte si, co nám přímo na place o novince prozradili někteří protagonisté.

Asi se ptáte, o čem to bude? Na to hned odpovídá jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů. „V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru, jako například k nepřekonatelným detektivkám Agathy Christie,“ představuje epizodní seriál VIP vraždy, psaný s lehkou nadsázkou a vtipem, navíc s hvězdným hereckým obsazením.

Těšte se na vynikající herce!

V hlavní roli uvidíte Soňu Norisovou jako slavnou spisovatelku Klaudii, která chce u policie nasbírat materiály pro svou novou knihu. Aby byla trochu pod dozorem, přidělí ji k nejmladšímu detektivovi z mord party Beranovi (Patrik Děrgel).

Klaudie je inteligentní dáma, důvtipná, zábavná, sexy… Je ale také jeho úplným protikladem a nesmírně ráda se plete do vyšetřování v terénu, mluví do případů, nabízí své bláznivé teorie a nezvyklá řešení z pohledu spisovatelky.

Beran stále doufá, že zvídavou spisovatelku to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví...

Další důležité postavy hrají například Jiří Dvořák, Miroslav Vladyka, Jan Révai, Martin Myšička, Jiří Hána a Jana Stryková.

V epizodních rolích pak uvidíte známé tváře v nezvyklých rolích. Role přijali Milan Kňažko, Ladislav Frej a další. Poznáte ale také dosud neznámé a talentované tváře z oblastních divadel.

VIP oběti i vrazi

Zločiny se odehrávají v uzavřeném světě vlivných a bohatých osobností, který je zde popisován s příjemnou nadsázkou a bez falešného obdivu.

Zatímco Beranovi je toto prostředí vzdálené, Klaudie se v něm cítí jako ryba ve vodě.

VIP prominenti jsou v ději buď jako oběti zločinu, nebo jako pachatelé, kteří si myslí, že je na ně spravedlnost krátká.

Některé z reálných osobností, včetně tváří televize Prima, si v seriálu zahrály samy sebe.

Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, divák také postupně odkrývá pozadí případu, který se prolíná všemi díly.

A ještě?

Napínavý, ale odlehčený způsob, s jakým je seriál V.I.P. vraždy natočen, neplýtvá akcí, ani se v něm hrdinové nebrodí v potocích krve. Děj spíš naznačuje a nechává tak diváka přemýšlet spolu s hlavními hrdiny. To je přesně to, co máme v našich končinách na poctivých detektivkávch rádi!

V hlavních roli uvidíte Soňu Norisovou jako slavnou spisovatelku Klaudii, která si chce u policie sesbírat materiály pro svou novou knihu. Aby byla trochu pod dozorem, přidělí ji k nejmladšímu detektivovi z mord party Beranovi (Patrik Děrgel). Klaudie je inteligentní dáma, důvtipná, zábavná, sexy…je ale také jeho úplným protikladem. Beran stále doufá, že zvídavou spisovatelku to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví. Marně. Jí to v terénu naopak stále více baví, do vyšetřování se s nadšením ráda zapojuje a nabízí policii své teorie a řešení případů z pohledu spisovatelky.

Sdílejte článek
Štítky vraždy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.