VIDEO Za scénou seriálu VIP vraždy. Tak vznikalo 15 neotřelých detektivních příběhů

Hned v úvodu pro vás máme PRVNÍ VIDEOpohled do zákulisí natáčení očekávaného seriálu VIP vraždy, jehož první díl uvidíte v neděli 7. února od 20.15 na Primě. Zatím tedy nehledejte vraha, ale poslechněte si, co nám přímo na place o novince prozradili někteří protagonisté.

Asi se ptáte, o čem to bude? Na to hned odpovídá jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů. „V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru, jako například k nepřekonatelným detektivkám Agathy Christie,“ představuje epizodní seriál VIP vraždy, psaný s lehkou nadsázkou a vtipem, navíc s hvězdným hereckým obsazením.

Těšte se na vynikající herce!

V hlavní roli uvidíte Soňu Norisovou jako slavnou spisovatelku Klaudii, která chce u policie nasbírat materiály pro svou novou knihu. Aby byla trochu pod dozorem, přidělí ji k nejmladšímu detektivovi z mord party Beranovi (Patrik Děrgel).

Klaudie je inteligentní dáma, důvtipná, zábavná, sexy… Je ale také jeho úplným protikladem a nesmírně ráda se plete do vyšetřování v terénu, mluví do případů, nabízí své bláznivé teorie a nezvyklá řešení z pohledu spisovatelky.

Beran stále doufá, že zvídavou spisovatelku to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví...

Další důležité postavy hrají například Jiří Dvořák, Miroslav Vladyka, Jan Révai, Martin Myšička, Jiří Hána a Jana Stryková.

V epizodních rolích pak uvidíte známé tváře v nezvyklých rolích. Role přijali Milan Kňažko, Ladislav Frej a další. Poznáte ale také dosud neznámé a talentované tváře z oblastních divadel.

VIP oběti i vrazi

Zločiny se odehrávají v uzavřeném světě vlivných a bohatých osobností, který je zde popisován s příjemnou nadsázkou a bez falešného obdivu.

Zatímco Beranovi je toto prostředí vzdálené, Klaudie se v něm cítí jako ryba ve vodě.

VIP prominenti jsou v ději buď jako oběti zločinu, nebo jako pachatelé, kteří si myslí, že je na ně spravedlnost krátká.

Některé z reálných osobností, včetně tváří televize Prima, si v seriálu zahrály samy sebe.

Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, divák také postupně odkrývá pozadí případu, který se prolíná všemi díly.

A ještě?

Napínavý, ale odlehčený způsob, s jakým je seriál V.I.P. vraždy natočen, neplýtvá akcí, ani se v něm hrdinové nebrodí v potocích krve. Děj spíš naznačuje a nechává tak diváka přemýšlet spolu s hlavními hrdiny. To je přesně to, co máme v našich končinách na poctivých detektivkávch rádi!

V hlavních roli uvidíte Soňu Norisovou jako slavnou spisovatelku Klaudii, která si chce u policie sesbírat materiály pro svou novou knihu. Aby byla trochu pod dozorem, přidělí ji k nejmladšímu detektivovi z mord party Beranovi (Patrik Děrgel). Klaudie je inteligentní dáma, důvtipná, zábavná, sexy…je ale také jeho úplným protikladem. Beran stále doufá, že zvídavou spisovatelku to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví. Marně. Jí to v terénu naopak stále více baví, do vyšetřování se s nadšením ráda zapojuje a nabízí policii své teorie a řešení případů z pohledu spisovatelky.

Sdílejte článek
Štítky vraždy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.