V.I.P. vražda mimo realitu. Obstojí Beran s Klaudií ve svém prvním případu?

K vyšetřování vraždy majitele prominentní realitní kanceláře Richtra se k Beranovi připojuje energická spisovatelka Klaudie Wolfová. Na případech sbírá materiál pro psaní dalšího románu. Stopy nesourodou dvojici vedou k několik let starému spisu, kdy za záhadných okolností zmizela Richtrova manželka.

Během vyšetřování po zmizelé, bývalé dětské herečce, se odkrývá i složité soukromí zavražděného, který měl krátce před svatbou s krásnou modelkou.

2. díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy vysíláme v neděli ve 21.35 na Primě

Klaudie vidí řešení v minulosti, zatímco Berana zajímá přítomnost a hlavně bývalý přítel Richtrovy snoubenky, agresivní fotbalová hvězda Vencl, vyděračské anonymy, výhrůžky od nespokojených klientů realitky a především nejlepší kamarád zavražděného Ing. Polák.

Pusťte si už teď scénu s krásnou modelkou. Poznáváte tuto Miss?

Dopadne Beran spolu s Klaudií pachatele, který paradoxně netouží po ničem jiném než po spravedlnosti, a obstojí společně na svém prvním případu?

Podívejte se na televizní upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.