V.I.P. vraždy II mají v sobotu premiéru!

V.I.P. vraždy 2 (1) - Superžena

Očekávané pokračování oblíbeného krimiseriálu V.I.P. vraždy je tady. Premiérový díl II. řady uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě. Můžete se těšit na ústřední dvojici Patrik Děrgel a Soňa Norisová. Epizody pak nově ozvláštní scény, které se odehrávají ve fantazii Klaudie, místy se však prolínají do reálu.

Co o nové řadě krimiseriálu V.I.P. vraždy prozrazují hlavní hrdinové? „Bylo to teď trochu jinak napsané, holky si pustily fantazii na špacír, hlavně co se týče mojí postavy Klaudie. Objevuje se to v samotných dílech, kdy divák vidí její fantazie. Tam jsme si mohli dovolit jít i přes čáru, bylo to častokrát velmi vtipné, jak si představovala dění ve své fantazii, a realita pak byla jiná. To mě velmi bavilo,“ říká Soňa.

Podívejte se na upoutávku na premiérový díl:

„Druhá série je skvělá. Klaudie se zasní, a pak se dějí věci. Skvěle to ty detektivky odlehčí, už když jsem četl scénář tak jsem se moc pobavil,“ říká Patrik Děrgel.

VIDEO Fantazie, nebo realita? Tohle vypadá na velkou lásku Berana s Klaudií? Věříte?

V seriálu opět uvidíte i řadu známých tváří nejen ze šoubyznysu. Obsazení jsou v rolích svědků a podezřelých, vždy originální sestava pro každý díl, společně vytvářejí příběh s jedinečnou atmosférou.

Hned v prvním dílu uvidíte například Jana Čenského, Jiřího Krampola, Nikol Kouklovou, Karla Heřmánka ml., Alici Bendovou, Radku Fišarovou nebo Evu Decastelo.

VIDEO Už teď se můžete podívat na roli Jiřího Krampola z premiérového dílu:

Premiérová řada seriálu V.I.P. vraždy začíná v sobotu ve 20.15 na Primě!