V.I.P. vraždy otestovány na prvních divácích! Tady jsou jejich upřímné reakce

Očekávaná detektivní novinka z pera scenáristek a kreativních producentek Kateřiny a Jitky Bártů měla v úterý svoji předpremiéru. Během slavnostního promítání v kině Atlas ji tak mohlo zhodnotit na třicet zástupců médií.

Někteří přišli do kina v rozpacích. Dát si vraždu k snídani prý není úplně pozitivní začátek pracovního dne. V předsálí také párkrát zaznělo ironické „má to být prej něco neokoukaného“. Rozpaky i předsudky se však vzápětí rozplynuly. Po pár minutách promítání je vystřídalo upřímné zaujetí. Ze sálu se místy dokonce ozýval hlasitý smích.

Hned po předpremiéře jsme vyslechli první divácké reakce: Vraždy hodnotí jako „milé překvapení se skvělými herci“, vesměs všichni vítali nadsázku, s jakou je patnáctidílný seriál napsán, i fakt, že si nehraje na „akčňák s potoky krve“. Velkou pochvalu sklidila ústřední „sympaticky nesourodá dvojicev podání Soňi Norisové (jako úspěšná spisovatelka krimi románů Klaudie Wolfová) a Patrika Děrgela (v roli vrchního komisaře z oddělení vražd Tomáše Berana).

Také rádi hledáte vraha? Od neděle 7. února budete ve svém živlu! V.I.P. vraždy vysílá Prima každou neděli ve 20.15

„Chtěli jsme jít jinou cestou než současné české krimi seriály. Doufáme, že se seriál bude divákům líbit,“ podotkla skromě k V.I.P. vraždám jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů.

Pak už se přítomní herci společně s autorkami seriálu a zástupci televize Prima chopili obřího nože a … zakrojili do pořádného dortu s motivem seriálu.

Níže si celou atmosféru předpremiéry seriálu V.I.P. vraždy můžete vychutnat v galerii fotek.

Už brzy:-)

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.