Zvrhlý rituál ve 13. epizodě V.I.P. vražd

V další napínavé detektivce se najde mrtvola mladého muže v lese. Připomíná zvrhlý rituál. Obětí je ambiciózní televizní reportér Pěnkava, jehož provokativní investigativní reportáže byly často trnem v oku řadě vlivných a rádoby nepostižitelných lidí.

Pátrání po vrahovi zavede Berana a spisovatelku Klaudii do prostředí televizního zpravodajství, mezi ekologické aktivisty, a hlavně na stopu podivných čachrů s odpady v mediálně propírané ekologické kauze.

Premiérový díl seriálu V.I.P. vraždy sledujte v neděli ve 20.15 na Primě!

Největší herecký part z tváří televize Prima měl v tomto dílu reportér Krimi zpráv Jaroslav Kasnar. Nejen, že hrál sám sebe, když odříkával typický reportérský vstup, ale také musel sehrát scénu, při níž objeví mrtvého reportéra. „Překvapilo mě, jak to zranění, které vytvořili maskéři, bylo reálné. Ve scéně, kdy jsem našel mrtvolu, jsem musel trošku změnit intonaci, mluvit jinak, než jak jsem zvyklý ve svých běžných vstupech. Byla to pro mě zajímavá zkušenost,“ říká reportér.

Podívejte se na herecký part Jardy Kasnara na VIDEU:

A ještě jedna PŘEDPREMIÉRA:

Sdílejte článek
Štítky seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.