5 věcí o seriálu Všemocný, o nichž jste neměli tušení. Která hollywoodská hvězda stojí za projektem?

Premiérový seriál Všemocný se zabývá hodně zajímavým tématem. Jak by vypadal svět, kdybyste používali mozek na 100 %? Neúspěšný muzikant, který objeví drogu za všechny peníze, to pozná na vlastní kůži. Druhý díl seriálu Všemocný uvidíte na Prima LOVE v pátek ve 22.15.

Co uvidíte ve druhé epizodě nového seriálu Všemocný tento pátek na LOVE?

Brian dostává vzrušující práci u FBI, která ovšem není až tak vzrušující, jak původně čekal. Místo dobrodružných tajných akcí ho kvůli sledování vlivů NZT na jeho mozek čeká převážně vysedávání v kanceláři. Jenže Brian to dlouho nevydrží a na vlastní pěst se pouští do případu, na kterém mezitím pracují Harrisová a Boyle.

Jak nalezl hollywoodský herec Bradley Cooper představitele Všemocného?

Máme pro vás pět zásadních informací o tom, jak vznikal americký seriál Všemocný. Ten má totiž za sebou daleko zajímavější historii i osoby stojící za celým projektem, než by se mohlo zdát.

1. Seriál Všemocný vznikl podle stejnojmenného filmu s Bradleym Cooperem v hlavní roli. Děj seriálu volně navazuje na události z filmu.

2. Tvůrci seriálu jsou Craig Sweeney (Sherlock Holmes: Jak prosté, Medium, 4400), Alex Kutzman (Transformers, Star Trek, Amazing Spider-Man), Marc Webb (Amazing Spider-Man, 500 dní se Summer) a oscarový herec Bradley Cooper (Terapie láskou, Pařba ve Vegas, Americký sniper), který si zahrál hlavní roli v původním filmu Všemocný.

3. Bradley Cooper se v seriálu znovu objevuje jako Edward Morra. Z původního ztroskotaného hlavního hrdiny filmu Všemocný to dotáhl na senátora, který je kandidátem na amerického prezidenta.

4. Bradley Cooper dříve spolupracoval s hercem Jakem McDormanem na filmu Americký sniper. Když se stal producentem seriálu Všemocný, doporučil McDormana do hlavní role.

5. Bradley Cooper si myslí, že seriál nemá žádné hranice a jeho děj se může ubírat kterýmkoliv směrem.

Sledujte Všemocného na Prima LOVE v pátek ve 22.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.