7 věcí, které nevíte o Jennifer Carpenter ze seriálu Všemocný

Víte minimálně jedno. Že Jennifer Carpenter hrála nesnesitelnou sestru sériového a seriálového vraha Dextera (Morgana). Teď ji můžete znovu vidět v roli policistky...Co o Jennifer nevíte?

Jennifer Carpenter je známá z role Debry v Dexterovi, kde hrála jednu z nejotravnějších sester pod sluncem. Její role se v průběhu času samozřejmě proměňovala, ale charisma Debry tak trochu Jennifer zůstalo.

Všemocná

Přitom je to dost škoda, protože herečka je podle svého okolí extrémně milou osobou. A momentálně ji diváci mohou vidět v roli policejní agentky FBI Rebeccy Harris. Jennifer tvrdí, že kdyby NZT skutečně existovalo (což je droga, která z vás udělá Všemocného), určitě by se ho ani nedotkla. Dokonce by se odstěhovala co nejdál, aby unikla lidem, kteří by drogu užívali a zneužívali k dosažení vlastních cílů.

VÍCE FAKTŮ O SERIÁLU VŠEMOCNÝ SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY

Co o svéhlavé Jennifer Carpenter nevíte?

1) Pilot Všemocného natáčela v osmém měsíci těhotenství.

2) Nejpodivnější dárek od fanouška byl pár dost velkých nožů, které by použil skutečně jen seriálový Dexter

3) Vystudovala slavnou newyorskou dramatickou školu Julliard school. Studium popisuje jako 13 hodin denně pilování mluvy a hlasu.

4) A nakonec studium využila do sytosti, kromě toho, že hraje, tak její hlas můžete slyšet i ve video hře "The Evil Within".

5) Trénuje jako boxerka.

6) Je kamarádkou Johnnyho Lee Millera, kterého znáte z Sherlocka Holmese: Jak prosté. Spolu také uběhli maraton v roce 2010.

7) S další hvězdou Primy LOVE Angie Harmon (Jane Rizzoliová) ji spojuje zase to, že momentálně s přítelem vychovává batole v Jižní Karolíně.

Sledujte Všemocného v pátek na Prima LOVE ve 22.05!

Sdílejte článek
Štítky FBI Jižní Karolína Dexter Sherlock Holmes Jennifer Carpenterová Rebecca Harris

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.