Jak přišel Bradley Cooper na představitele seriálového Všemocného? Byl to jeho kolega z filmu!

Seriál Všemocný, který můžete vidět v pátek těsně po desáté večer, má hlavního představitele, který pomocí drog dokáže svůj mozek využívat na sto procent. Jak se Jake McDorman k tak velké roli dostal? Snadno, přes hollywoodského herce Bradleyho Coopera.

Co uvidíte v seriálu Všemocný tento pátek?

I když Brian má původně v plánu předstírat nemoc a užít si den s pomocí jedné z pilulek NZT, které dostal jako bonus od senátora Morry, rázem naberou věci zcela jiný směr. Zájem o Briana totiž jeví CIA, která chce jeho mozek využít k jedné tajné operaci kdesi uprostřed lesů. A CIA se FBI neptá na svolení. A tak se stane, že se Brian zničehonic ocitne se tříčlenným zabijáckým komandem na misi, jejímž cílem je zabít Alekseye Basayeva, dlouho hledaného zločince.

Jenže v průběhu mise se ukáže, že na cíl je vypsaná odměna a že každý ze členů komanda má trochu jiné plány, jak s cílem naložit. Musí proto využít svůj důvtip a sílu NZT, aby zachránil jak Basayeva, tak sebe. Ještě že tu je Rebecca, která na něj v jednom kuse dohlíží.

Jak vše dopadne, to se dozvíte už v pátek po 22. hodině na Prima LOVE.

Jak byl obsazen herec do hlavní postavy?

Hollywood, a speciálně v herectví, je hlavně o náhodách a známostech. I to se potvrdilo v případě herce Jaka McDormana, jehož si do té doby televizní diváci příliš neužili. Jake měl totiž vždy štestí na epizodní role jako například v seriálu CSI: Miami, ale hlavní herecké příležitosti se mu do třiceti let v podstatě vyhýbaly.

Nedávno zazářil v oblíbeném seriálu Shameless jako ctitel jedné z hlavních postav Fiony. Hlavní role v televizním seriálu Všemocný na něj teprve čekala. A jak se k ní vlastně dostal?

Bradley Cooper, jenž seriál produkoval (a natočil v roce 2011 film v hlavní roli), si vzpomněl na sympatického kolegu z oscarového snímku Sniper, kde se s Jakem McDormacem potkal pracovně. Cooper ho tedy obsadil do hlavního seriálového charakteru v seriálu.

Někdy jsou pracovní příležitosti zkrátka o štěstí, o tom by mohl vyprávět i Jake McDormac.

Sledujte seriál Všemocný v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.