Při natáčení pilotního dílu Všemocný byla herečka 8 měsíců těhotná

Termíny natáčení se na zdravotní stav herce či herečky neptají. A tak vyšlo najevo, že hvězda seriálu Všemocný natáčela pilotní video v době, kdy byla osm a půl měsíce těhotná.

Co uvidíte ve 14. dílu seriálu Všemocný?

Každý pátek večer na Prima LOVE můžete sledovat americký krimiseriál, jenž odhaluje dost tajemnou stránku našich lidských těl. Náš mozek podle expertů využíváme jen z několika procent, jak asi musí člověk fungovat ve chvíli, kdy jeho mozek pracuje na sto procent? To dost jasně pochopil v praxi hlavní hrdina seriálu Brian. Dříve neúspěšný mladý muž, dnes pod drogou NZT člověk, jenž dokáže všechno, co si umane. Své schopnosti však propůjčil i policii.

Brian vyšetřuje vraždu vědkyně, která vymyslela, jak uložit informace z mozku do softwaru, který pak s kýmkoli komunikuje jako živá bytost.

Kdo je vrahem zjistíte na Prima LOVE už tento pátek ve 22.05.

Jennifer Carpenter se omlouvala seriálovým producentům dopředu

Herečky si často dělají legraci, že v těhotenství se jejich práce v televize začíná dost podobat v jedné věci – v prvních měsících těhotenství s sebou nosí papírové desky, v pokročilém těhotenství je to už krabice a v devatém měsíci by měly stát rovnou za skříní.

CO NEVÍTE O JENNIFER CARPENTER Z DEXTERA? TO SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE

I takové trable měla tak trochu i herečka a jedna z hlavních hvězd seriálu Jennifer Carpenter, kterou všichni znalí televizní diváci znají ze seriálu Dexter. Jennifer v seriálu Všemocný hraje daleko jemnější policistku než tomu bylo v Dexterovi a vzpomíná na to, jak ji zaujala informace vypovídající o tom, že se něco jako seriálové zpracování úspěšného filmu Všemocný chystá. Se seriálovou rolí ale rozhodně nepočítala.

4 VĚCI ZE ZÁKULISÍ, KTERÉ NEVÍTE O SERIÁLU VŠEMOCNÝ

"Když jsme natáčeli pilotní díl, byla jsem v té době osm a půl měsíců těhotná. V podstatě už při natáčení videonahrávky pro seriálové producenty jsem hodila klobouk do ringu. Natočila jsem scénu v mé kuchyni s klukem, který měl ještě horší přízvuk než já. Myslím, že jsem to dokonce posílala s omluvou. Viděla jsem totiž ve scénářích spoustu zajímavých jmen, s kterými bych spolupracovala. A po přečtění scénáře mě ta práce dost zajímala. Jenže v mém stavu mě to všechno spíš zastrašilo," vysvětluje okouzlující herečka.

VYZKOUŠELA BY JENNIFER CARPENTER DROGU ZE SERIÁLU VŠEMOCNÝ? NIKDY!

Sledujte seriál Všemocný na Prima LOVE každý pátek ve 22.05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.