Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

ONLINE CHAT: Ptejte se známého moderátora Ládi Hrušky

Populární moderátor a kuchařský experimentátor Láďa Hruška, který se proslavil neotřelými a jednoduchými recepty, bude hvězdou nového pořadu na Primě Vychytávky Ládi Hrušky. A vy máte možnost se ho dnes zeptat na cokoli, co vás zajímá.
Vydáno: 02.09.2015, Anna Kopečková
Láďa Hruška bude moderovat nový pořad na Primě
Láďa Hruška bude moderovat nový pořad na Primě Autor: archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový hobby magazín Vychytávky Ládi Hrušky bude Prima vysílat každou neděli od 12.40 hodin. A Láďa Hruška by měl v pořadu vystupovat v takové roli, která mu usnadní získat náklonnost diváka. Ať už přijde s dobrým nápadem, představí zajímavého člověka, bude lehce zmatený, v některých situacích pro někoho třeba trochu legrační – ale vždy bude milým průvodcem a rádcem. Láďa dělá prostě věci jinak, jde mu hlavně o efektivní a efektní řešení a jeho nápady občas působí velmi neotřele.

Přestože se Láďa Hruška proslavil spíše recepty, vaření a kuchyňské vychytávky nebudou stěžejním tématem nového pořadu. V každém díle se mohou diváci těšit na široké spektrum vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny. Vaření ale také nebude chybět. V každé epizodě bude jeden Láďův recept a chybět nebudou ani zlepšováky spojené s vařením.

Chcete se Ládi na něco zeptat? Své otázky můžete psát ZDE.

A proč právě Vychytávky Ládi Hrušky? Tento moderní hobby magazín by měl v podstatě nahradit desítkami let ověřený oblíbený Receptář prima nápadů. Výrazná osobnost Ládi Hrušky, a také oproti původní verzi rozšířený obsah, by měl tomuto formátu dodat nejen větší rozmanitost, ale i odlehčenější formu, špetku humoru a zcela jistě také lidský rozměr, který s sebou přináší osoba moderátora. Snahou bylo se do určité míry vrátit k oblíbenému „odkazu“ Přemka Podlahy, nicméně pořad bude v modernějším a logicky i mladším hávu.

A podobně jako u Přemka Podlahy půjde o pořad osobnostní – Láďa bude radit či prezentovat nápady sám, pojede k šikovným lidem, bude komunikovat s odborníky.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Láďa Hruška na ně bude odpovídat dnes, ve středu, mezi 17. a 19. hodinou.

Chat

Láďa Hruška bude moderovat nový pořad na Primě Foto:

ONLINE CHAT: S populárním moderátorem Láďou Hruškou

Na vaše dotazy bude odpovídat Láďa Hruška, který je moderátorem nového pořadu na Primě Vychytávky Ládi Hrušky.

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky sledujte každou neděli od 12.40 na Primě!

Článek je zařazen v: Vychytávky Ládi Hrušky, chat, láďa hruška
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama