Celebrity

2. září 2015 04:51

Anna Kopečková

ONLINE CHAT: Ptejte se známého moderátora Ládi Hrušky

Populární moderátor a kuchařský experimentátor Láďa Hruška, který se proslavil neotřelými a jednoduchými recepty, bude hvězdou nového pořadu na Primě Vychytávky Ládi Hrušky. A vy máte možnost se ho dnes zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Nový hobby magazín Vychytávky Ládi Hrušky bude Prima vysílat každou neděli od 12.40 hodin. A Láďa Hruška by měl v pořadu vystupovat v takové roli, která mu usnadní získat náklonnost diváka. Ať už přijde s dobrým nápadem, představí zajímavého člověka, bude lehce zmatený, v některých situacích pro někoho třeba trochu legrační – ale vždy bude milým průvodcem a rádcem. Láďa dělá prostě věci jinak, jde mu hlavně o efektivní a efektní řešení a jeho nápady občas působí velmi neotřele.

Přestože se Láďa Hruška proslavil spíše recepty, vaření a kuchyňské vychytávky nebudou stěžejním tématem nového pořadu. V každém díle se mohou diváci těšit na široké spektrum vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny. Vaření ale také nebude chybět. V každé epizodě bude jeden Láďův recept a chybět nebudou ani zlepšováky spojené s vařením.

Chcete se Ládi na něco zeptat? Své otázky můžete psát ZDE.

A proč právě Vychytávky Ládi Hrušky? Tento moderní hobby magazín by měl v podstatě nahradit desítkami let ověřený oblíbený Receptář prima nápadů. Výrazná osobnost Ládi Hrušky, a také oproti původní verzi rozšířený obsah, by měl tomuto formátu dodat nejen větší rozmanitost, ale i odlehčenější formu, špetku humoru a zcela jistě také lidský rozměr, který s sebou přináší osoba moderátora. Snahou bylo se do určité míry vrátit k oblíbenému „odkazu“ Přemka Podlahy, nicméně pořad bude v modernějším a logicky i mladším hávu.

A podobně jako u Přemka Podlahy půjde o pořad osobnostní – Láďa bude radit či prezentovat nápady sám, pojede k šikovným lidem, bude komunikovat s odborníky.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Láďa Hruška na ně bude odpovídat dnes, ve středu, mezi 17. a 19. hodinou.

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky sledujte každou neděli od 12.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.