zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

ONLINE CHAT: Ptejte se známého moderátora Ládi Hrušky

Láďa Hruška bude moderovat nový pořad na Primě
Autor: archiv FTV Prima Láďa Hruška bude moderovat nový pořad na Primě
anna kopečková , Vydáno: 02.09.2015
Populární moderátor a kuchařský experimentátor Láďa Hruška, který se proslavil neotřelými a jednoduchými recepty, bude hvězdou nového pořadu na Primě Vychytávky Ládi Hrušky. A vy máte možnost se ho dnes zeptat na cokoli, co vás zajímá.

reklama

Nový hobby magazín Vychytávky Ládi Hrušky bude Prima vysílat každou neděli od 12.40 hodin. A Láďa Hruška by měl v pořadu vystupovat v takové roli, která mu usnadní získat náklonnost diváka. Ať už přijde s dobrým nápadem, představí zajímavého člověka, bude lehce zmatený, v některých situacích pro někoho třeba trochu legrační – ale vždy bude milým průvodcem a rádcem. Láďa dělá prostě věci jinak, jde mu hlavně o efektivní a efektní řešení a jeho nápady občas působí velmi neotřele.

Přestože se Láďa Hruška proslavil spíše recepty, vaření a kuchyňské vychytávky nebudou stěžejním tématem nového pořadu. V každém díle se mohou diváci těšit na široké spektrum vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny. Vaření ale také nebude chybět. V každé epizodě bude jeden Láďův recept a chybět nebudou ani zlepšováky spojené s vařením.

Chcete se Ládi na něco zeptat? Své otázky můžete psát ZDE.

A proč právě Vychytávky Ládi Hrušky? Tento moderní hobby magazín by měl v podstatě nahradit desítkami let ověřený oblíbený Receptář prima nápadů. Výrazná osobnost Ládi Hrušky, a také oproti původní verzi rozšířený obsah, by měl tomuto formátu dodat nejen větší rozmanitost, ale i odlehčenější formu, špetku humoru a zcela jistě také lidský rozměr, který s sebou přináší osoba moderátora. Snahou bylo se do určité míry vrátit k oblíbenému „odkazu“ Přemka Podlahy, nicméně pořad bude v modernějším a logicky i mladším hávu.

A podobně jako u Přemka Podlahy půjde o pořad osobnostní – Láďa bude radit či prezentovat nápady sám, pojede k šikovným lidem, bude komunikovat s odborníky.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Láďa Hruška na ně bude odpovídat dnes, ve středu, mezi 17. a 19. hodinou.

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky sledujte každou neděli od 12.40 na Primě!

reklama

Související témata: Vychytávky Ládi Hrušky , chat , láďa hruška

reklama

Přečtěte si také

reklama