Seriály a filmy

19. května 2014 11:54

Iveta Zábová

Brigita Szelidová musela opustit soutěž! Divákům se líbila nejméně.

Během 2. finálového kola bojovali soutěžící o postup do Velkého finále, které nás čeká už tuto neděli. Nejméně hlasů od diváků dostala Brigita Szelidová, a tak musela soutěž opustit!

Pro Brigitu Szelidovou byla účast v soutěži splněním životního snu. Na castingu zazpívala tak, že se jí Ondřej Brzobohatý dokonce poklonil, navíc z ní naši porotci vytáhli její osobní příběh, který každého musel chytit za srdce.

Nepamatujete si Brigitu z prvního castingu nebo vám její vystoupení prostě uteklo? Podívejte se na něj v našem článku:

Během Bootcampu Brigita utvořila duo s Miroslawem Witkowskim, kterým se dokonce nechala trochu zastínit. Už v Judge´s Houses alias Domech porotců už to však byla zase stará známá Brigita, která podala fantastický výkon.

Její mentorka Sisa Sklovska si Brigitu očividně oblíbila, a to nejen jako zpěvačku, ale i jako člověka.

„Je hrozně učenlivá, skromná a pokorná.“

Před týdnem jsme mohli vidět Brigitu, která se z všední ženy ze sousedství proměnila v divu! Vypadala naprosto nádherně a zazpívala prostě úžasně. My jsme hned po jejím vystoupení na Brigitku naběhli a udělali s ní rozhovor - najdete je v článku zde:

Během druhého kola to Brigitě opět moc slušelo a dokonce měla modernější, současnější šmrnc, přesto se však divákům líbila ze všech nejméně, proto musela soutěž opustit.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.