Jenom hlas nestačí – Ben Cristovao jede BOMBY!

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Bena Cristovaa?

Kdo má větší X Factor? HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA

Exotický Ben Christovao se v roce 2009 dostal do povědomí veřejnosti díky pěvecké talentové soutěži. Na rozdíl od kolegů nebyl sice nikdy zpěv jeho silnou stránkou, nicméně ten kluk má styl a tanec v krvi.

Hlavně jeho cílevědomost ho dostala tam, kde je teď.

Ben se krom pěvecké soutěže může pochlubit i působením ve skupině Jad Dance Company, vedené Yemim AD. Už má také za sebou svou debutovou desku s názvem Definitely Different, jejíž součástí je úspěšný singl Give Me Some More a která ho doslova vynesla na přední místa hudebních hitparád.

Jedeme bomby!

Song Bomby a perfektní klip mu zajistily pevnou fanouškovskou základnu. Ben si v něm tak trochu střílí ze všech lidí, kteří se snaží být za každou cenu cool. A rozhodně si nebere servítky. Co vlastně znamená fráze, která se uchytila v řeči dnešních teenagerů? Ben říká, že "bomby" odchytil od své kamarádky a tanečnice, která před každým tanečním vystoupením říkala: "Dneska jedeme bomby, holky!"

Když jedete bomby, znamená to jediné. Prostě do toho jdete naplno!

Režie skvělého videoklipu patří Tomáši Kasalovi a mezi účastníky natáčení byli například slovenští rappeři Moja Reč a taky Benův mladší bráška. Tenhle song má na Youtube už víc jak 5 000 000 zhlédnutí.

Petra Kloidová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.