Jenom hlas nestačí – Klára Vytisková je inToxiqovaná extravagancí

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Kláru Vytiskovou?

Klára Vytisková o sobě poslední dobou dává vědět čím dál víc, a to nejen jako zpěvačka, ale i jako moderátorka a módní ikona. Často bývá označována za českou Amy Winehouse nebo Gwen Stefani.

Jejím X Factorem je nejen lehce chraplavý hlas a pozitivní energie, které dominují koncertům kapely Toxique, ale také její záliba v módě a její extravagantní, ba často provokativní modely, ve kterých září nejen z koncertních pódií.Kdo má větší X Factor? HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA

Toxique, s nimiž je Klára spojena jako nepřehlédnutelná frontwoman, produkují veselý elektropop - pozitivní taneční muziku založenou na silných melodiích, opepřenou moderními elektro zvuky. Coby Objevu si jich už v roce 2008 Akademie populární hudby udělením ceny Anděl.

V minulém roce Klára nazpívala dvě písně v češtině k filmu Martin a Venuše (Duše do vesmíru a Venuše) a vystrčila růžky i se svým sólovým projektem KLARA. Zatím zůstalo pouze u dvou singlů Country Girl a Survival.

Každopádně o Kláře určitě ještě uslyšíme.

V nejbilžší době ji i s kapelou Toxique můžete vidět a slyšet na 5. narozeninách Prima COOL 1.4. v pražské La Fabrice.

Ondřej Těšínský

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.