Jenom hlas nestačí – Tři Sestry mají nadhled

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Tři Sestry?

Kdo má větší X Factor? HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA

Tahle kapela postavila kariéru na tom, že Češi mají nejradši „sedm piv a jednu zelenou“. Ale nepleťme si alkohol a Alkehol.

Tři sestry sice mají rády pivo a hospodskou poetiku, ale nechybí jim nadhled, vtip a tah na bránu – toť jejich X Factor.

Kapela Tři Sestry existuje už 28 let a největší zásluhu na tom, že je tenhle "soubor kreténů" stále naživu a hraje naživo (a má na koncertech stále plno), má manažer a kytarista Ing. Magor a frontman Lou Fanánek Hagen.

František Moravec alias Fanánek patří mezi nejzručnější textaře v Česku. Kromě vlastních zážitků, hospodských historek i společenských glos, které zpívá do punkové muziky se svou kapelou Tři Sestry, napsal téměř všechny texty pro Těžkýho Pokondra, Šmouly nebo muzikál Kleopatra. Legendární se stala i píseň Čtvrtá sestra věnovaná oštěpařce a velké fanynce Sester Báře Špotákové za zlatou olympijskou medaili z roku 2008.

A mimochodem, už jste viděli „logo“ Tří sester – kosočtverec se třemi čárkami uprostřed? :)

Ondřej Těšínský

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.