Seriály a filmy

24. dubna 2014 15:18

Iveta Zábová

TOP 20: Crabslide: Exkluzivní soukromé video i rozhovor o přípravách, výhře a Otovi!

Vystoupení kapely Crabslide bylo jedno z nejakčnějších, které Incheba aréna během castingových kol zažila: nejen že roztančili diváky, ale dokonce i porotu, která si s nimi navíc střihla i jednu píseň! To se nikdy nikomu nepodařilo!

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - Jak se Crabslide připravovali a co by udělali s případnou výhrou?

Kluci z Crabslide mají talent, to je bez debat, ale co víc, jsou neuvěřitelně zábavní a táák pěkní! No dámy, neříkejte, že byste si nevybraly!

V castingových kolech jednoznačně uspěli, v Bootcampu ale neměli, stejně jako ostatní, nic jistého. Při výběru je porotci nechali čekat opravdu dlouho a bylo vidět, že už mají trošku nahnáno!

Kluci teď mají před sebou obrovskou výzvu v podobě dalšího kola: Judge´s Houses. Jak se s ním poperou? Na to si budete muset počkat do neděle!

SLEDUJTE JUDGES HOUSES V NEDĚLI VE 20:15 NA PRIMĚ!

Exkluzivní soukromé video: Jak kluci zkouší na Judges Houses?

My jsme s nimi udělali rozhovor:

Kde jste se poznali? A jak vznikla kapela Crabslide?

Na začátku to byl velký třesk! :-D ...Tak nějak to přišlo...Nová Baňa je malé město, kde zná každý každého, ale nás spojovala hlavně láska k hudbě. Každý z nás hrál ještě před vznikem Crabslide v nějaké jiné kapele a hlavně asi přes hudbu jsme si našli takovou tu cestu k sobě. No a potom přišel víkend v psychiatrické léčebně - dá se říct, že tam jsme to přátelství zpečetili i na papíře :-D

Na co se v soutěži nejvíc těšíte?

Na naše vystoupení před lidmi. Hraní před lidmi je čarovná věc, cítíte všechnu tu energii a je to opojení jako nějaká droga. Člověk se v tu chvíli nejvíc uvolní a může naplno dělat to, co ho baví, dávat sebe do toho, co hraje.

Jací jsme:

Lukáš

Moje duševní spokojenost je výhradně založená na gastronomických podmínkách :-) Jinak s oblibou obdivuju ženskou krásu, které je u nás opravdu dostatek, takže jsem vlastně celé dny velmi vytížený :-) Lukáš je typ člověka na kterého se můžete v každé situaci obrátit. Momentálně hodně cvíčí, takže se můžete těšit na vyrýsovaného zpěváka :-)

Štefan

To je Casanova a má na starosti styk s fanynkami :-) Stále má nějaké trable v lásce, a tak hledá a hledá...Štefan je ale také největší hudebník v kapele. Když si nevíme rady s teorií, transponováním nebo nějakou harmonií, jdeme vždy za ním! Taky má obrovský smysl pro humor a vždycky srší dobrou náladou.

Jakub

"Čučo" má vlastní svět - někdy se s ním člověk povídá a on se vás za pár minut zeptá na úplně to samý! Ale je to hudebník s velkým srdcem, je to jazzová duše naší kapely a má neskutečný cit pro aranžmá a detaily ve skladbách. On je prostě umělec, který podle toho i žije :-)

Peter

Když s ním sedíte u stolu, tak si můžete být jistí, že něco rozbije :-) Je to náš "hezoun", bez upravených vlasů a samozřejmě s brýlemi na očích nejde vynést ani odpadky :-) Peter je ale hlavně člověk s obrovským nasazením a citem pro každý detail. Je velmi šikovný designer, co navrhuje plakáty, weby, loga. V hudbě se dokáže nadchnout pro každý dobrý nápad.

Co holky ve vašem životě?

Ženy jsou jednou z největších inspirací v životě, podle nás nejen v hudbě, ale i v ostatních oblastech života. Ať chceme nebo ne, vždy děláme všechno pro ně...a tak to má být. A určitě mluvím za každého člena kapely, ale ženy máme velmi rádi.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Video : Vystoupení Casting

Video: Vystoupení Bootcamp

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.