4 filmové ženy, které se nebojí žít Život naplno!

Ženy, které se nebojí a rozhodnou se obrát svůj život vzhůru nohama, jsou největší inspirací. V neděli na LOVE uvidíte snímek Život naplno ve 20.15, ale máme pro vás i další filmové ženy, jež se nebojí změnit život ze dne na den. Inspirujte se s námi!

Nedělní večer na Prima Love bude plný romantiky, ale také nových začátků. To uvidíte ve snímku Život naplno v neděli ve 20.15!

Rakovina, která změná naprosto všechno

Emily Marshallová měla talent a ambice stát se zpěvačkou, nebo skladatelkou, ale místo toho se rozhodla vzít si za manžela Brada a spolu s ním vychovat dvě děti. Nyní je Emily zaneprázdněnou matkou čtrnáctileté Melissy a desetiletého Bena a středoškolskou učitelkou hudby. Jednoho dne je šokovaná zjištěním, že má rakovinu prsu.

Prakticky přes noc se její život změní nepředstavitelným způsobem. Najednou musí čelit obtížným vedlejším důsledkům léčby, emocím a spoléhat na pomoc rodiny, zatímco pokračuje s výukou na škole. Emily však také získá nečekanou inspiraci a zcela nový pohled na život. Noví přátelé jí povzbuzují, aby se probudila, přestala životem proplouvat jak náměsíčná, aby začala znovu bojovat a dala šanci svým dávno zapomenutým ambicím.

Žen, které začínají novým životem, není ve filmu nikdy dost. Podívejte se na ty nejlepší:

Thelma a Louise

Jedna otrávená životem, druhá oběť domácího násilí. Nešťastná náhoda jim dokonale změní životy. Obě dvě ženy středního věku se rozhodnou žít život na plné obrátky. Ačkoliv trochu nelegálně...

Bridget Jonesová

Oplácáná Bridget se rozhodne změnit život ve chvíli, kdy zjistí, že její šéf, s kterým měla poměr, má celou dobu v plánu vzít si o deset let mladší Američanku. Dá výpověď v práci a začne psát novou kapitolu životajako televizní reportérka.

Frances Mayres z Pod toskánským sluncem

Čerstvě rozvedená a zdeptaná spisovatelka dostane dárem cestu do Toskánska. Tam se zamiluje do opuštěné vily. Bez italštiny a jakékoliv jiné pomoci se rozhodne v malé vesničce žít na vlastní pěst. A udělá dobře.

Její představitelka Diane Lane tak před lety všem ženám dodala krásný návod na to, jak se dostat z bolavého rozvodu.

Frida Kahlo

Mexická malířka žila život naplno, ačkoliv jí to její fyzický stav příliš nedovoloval. Chronické bolesti však dokázala utopit v umění, alkoholu, nebo v sexu s muži a ženami.

Ač tak, či tak, svůj život žila naplno i přes problémy, které jí celkem pravidelně servíroval.

Podívejte se na filmovou inspiraci, jak žít Život naplno už tuto neděli ve 20. 15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.