8. března 2018 11:46

Zuzana Schneidewind

Žoldáci spravedlnosti jdou znovu do boje!

Žoldáci spravedlnosti - upoutávka

Úspěch každého filmu je do jisté míry založen na tom, jak naplní očekávání, která u diváka vzbudil. V tomto ohledu jsou Žoldáci spravedlnosti mistrovským kouskem, jelikož vám dají přesně to, co od nich očekáváte. Dívejte se v sobotu ve 21.35 na Primě.

Z toho názvu to přímo čiší. Akce, přestřelky, exploze, bitky, pár slušných chvatů, pot a drsné hlášky ještě drsnějších chlápků,… Steven Seagal se i přes svůj věk a ne právě špičkovou fyzickou kondici pořád drží a pořád disponuje odlesky aury neohroženého machra, kterému byste nechtěli zkřížit cestu, když se hněvá.

Podívejte se na upoutávku:

A pokud by se snad na začátku vkrádal na vaši tvář útrpný úsměv, po pár minutách a nespočtu rozbitých hlav a zlámaných rukou už budete sedět ani nedudat a připadat si, že vám je opět dvanáct a bez dechu sledujete Přepadení v Pacifiku. Filmová nostalgie je fajn věc!

5 důvodů, proč si Žoldáky spravedlnosti pustit:

  1. Steven je opět ve formě. Všechno zvládne, všechny zbuší a zbytek efektně rozstřílí na kousky.
  2. Je zde více soupeřů, více záporných postav, což dělá přestřelky a bitky zajímavější.
  3. Jedním z hlavních lákadel je bezesporu Jacqueline Lord, což je jedna z nejpřitažlivějších hereček současnosti (či byla – před deseti lety).
  4. Je tu pár povedených vtípků a na závěr se Stevenovi povede jeden obzvlášť „explozivní“.
  5. Ať žije sentimentální návrat do osmdesátek / devadesátek minulého století!

Námezdný voják John Seeger (Steven Seagal) přijme po misi, která skončila tragickým debaklem, patronát nad vdovou po svém zabitém kamarádovi a jejich synem. Krátce na to je ale žena i chlapec uneseni a Seeger se musí znovu vydat do boje, pokud je chce ještě někdy spatřit živé. Výkupným za jejich životy není totiž nic „menšího“, než úspěšné osvobození syna prominentního dealera zbraní, jež byl uvězněn v jednom z nejpřísněji střežených vězení na světě…

VŠECHNO, co jste chtěli vědět o Stevenu Seagalovi

Věděli jste, že…

Natáčení probíhalo v Jihoafrické republice, konkrétně v Kapském městě. Snímek totiž vznikl v koprodukci USA a právě Jihoafrické republiky.

Žoldáci spravedlnosti začínají v sobotu ve 21.35 na Primě.

Drama / Akční

(USA / Jihoafrická republika / Aruba, 2006)

Režie: Don E. FauntLeRoy

Scénář: Joe Halpin, Les Weldon, Steven Seagal

Kamera: Don E. FauntLeRoy

Hudba: Stephen Edwards

Hrají: Steven Seagal, Jacqueline Lord, Roger Guenveur Smith, Luke Goss, Langley Kirkwood, Michael Kenneth Williams, Shirly Brener, Lesley-Anne Down, Ivaylo Geraskov, Lara Harris a další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.