Poselství andělů pro středu 26. dubna: Těžké období je za vámi, nyní je čas na oslavu

Těžké období, kterým jste procházeli, je za vámi a nyní přichází čas na oslavu. Uspořádejte večírek, bavte se s přáteli nebo se vydejte na cesty. Co dalšího vzkazují andělské karty pro dnešní den?

Karta pro dnešní den: Trojka Vody

Trojka Vody symbolizuje intuici, emocionální vedení a podvědomí. Připomíná vám, abyste nezapomínali naslouchat svému nitru a důvěřovali tomu, co cítíte. Možná máte pocit, že vás instinkty táhnou úplně jiným směrem, než vám velí rozum, ale nebojte se svůj vnitřní hlas poslechnout, uvidíte, že jste udělali dobře.

Přečtěte si také: Poznejte svůj životní úkol podle znamení: Beran má bojovat a Býk chránit

Tato karta může také signalizovat, že jste se v posledních dnech nacházeli v situaci, která vám nebyla úplně příjemná, která se vás vnitřně velmi dotýkala, a vy jste si nevěděli rady, co s tím a jak dál. A je jedno, jestli šlo o spory ve vztahu, problémy v práci nebo nedorozumění s přáteli. Ať už to bylo cokoliv, dobré zprávy jsou na cestě.

Těžké období je za vámi a je čas na uzdravení bolavého srdce a úplně nový začátek. Andělé vám připomínají, abyste nezůstávali uvězněni v minulosti, odpoutejte se od věcí, které vám v minulosti ublížily, odpusťte sobě i druhým a otočte ve svém životě na novou stránku. Je čas začít oslavovat. Přijít může zcela nečekaná zpráva o těhotenství, pokud vás čekají zkoušky, pak i ty zvládnete na výbornou a vyloučené není ani povýšení.

Mohlo by vás zajímat: Svatby podle horoskopu: Měli jste nebo budete mít ideální veselku dle svého znamení?

Pracujete velmi tvrdě, nezapomínejte proto ani na zábavu. Uspořádejte party, nebo se vydejte na výlet za dobrodružstvím. Trojka Vody také může symbolizovat vaše spirituální cesty a podvědomé myšlení. Možná jste v poslední době začali více přemýšlet o věcech mezi nebem a zemí, o věcech, které se nedají vidět a nemůžete se jich dotknout. Nebojte se tyto věci více prozkoumat, případně zajděte na zajímavý seminář.

Sdílejte článek
Štítky karty výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů