Seriály a filmy

10. června 2015 01:00

Iva Kropáčková

Nemusíte utrácet za advokáty! Tady najdete právní dokumenty k řešení běžných situací

Právní dokumenty online bez nutnosti navštěvovat právníky. To nabízí jedinečná internetová aplikace GeneratorSmluv.cz, kterou teď najdete i na Prima Rádci.

Databáze nabízí nepřeberné množství právních dokumentů, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů: od darovací či kupní smlouvy přes návrh na rozvod až po exekuční návrh.

Úspora času, i za akvokáty

GeneratorSmluv.cz přináší řešení pro lidi a firmy, které nechtějí platit za právníky tisíce korun, ale přitom chtějí mít právní dokumenty ve vysoké kvalitě a hotové během několika minut, tedy bez čekání. Pro které oblasti máte možnost vygenerovat právní dokumenty?

 • Věci a nemovitosti (Smlouva o koupi nemovitosti, Nájemní smlouva, Darovací smlouva, ...)
 • Zaměstnání (Pracovní smlouva, Výpověď podávaná zaměstnancem, Dohoda o pracovní činnosti, ...)
 • Trestní právo (Návrh na schválení narovnání, ...)
 • Exekuce a insolvence (Návrh na zastavení exekuce, ...)
 • Soud (Návrh na rozvod – nesporný, ...)
 • Rodina a dědictví (Dohoda o vypořádání společného jmění manželů, ...)
 • Úřad (Plná moc podle správního řádu, ...)
 • Úvěry a pohledávky (Směnka vlastní, Smlouva o úvěru, ...)
 • Podnikatelé a korporace (Smlouva o převodu podílu v s. r. o., ...)

Akční nabídka stále trvá: Prvních 100 zájemců, kteří přijdou z Prima Rádce, dostanou kredit 200 Kč na vygenerování právních dokumentů. Kredit získáte po registraci zde. Ještě zbývá více než 30 volných kreditů...

Jak to funguje: 3 jednoduché kroky

Všechny dokumenty odpovídají aktuálním zákonům i novému občanskému zákoníku. Spolupracující právní kancelář databázi postupně rozšiřuje. Za rok fungování už klientům ušetřil téměř dva miliony korun. Revoluční projekt je řešením pro lidi hledající nejběžnější právní dokumenty, ale také pro společnosti, které v online aplikaci najdou například smlouvy o zápisu do rejstříku či souhlas o umístění sídla.

 1. Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz.
 2. Zde vyplníte požadované informace potřebné pro vygenerování dokumentu.
 3. Následně obdržíte PDF soubor, který již stačí pouze podepsat.

V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu i právních rad je vám k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

Kolik to stojí

Cena jednoho dokumentu se pohybuje od 50 do 300 korun, některé jsou k dispozici zdarma.

Akční nabídka stále trvá: Pro návštěvníky Prima Rádce jsme připravili speciální akční nabídku: Prvních 100 zájemců od nás dostane kredit 200 Kč na vygenerování právních dokumentů. Kredit získáte po registraci zde. Ještě zbývá více než 30 kreditů...Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky smlouvy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.