Seriály a filmy

17. července 2017 15:07

Petra Kloidová

Hlavně se nezabít, řve v autě vlastní výroby Jano s dětmi

Prázdniny (4) – Nezabít se!

Přinášíme vám exkluzivní scénu z moto ralley z Mijavy. Laco, Zdeno a Jano soutěží společně se svými dětmi v sestavených autech značky Co dům dal. Podívejte se na scénu ze středečního dílu už teď.

Děti se musí i během prázdnin zkrátka zabavit. To zná nejenom učitel Jano, ale poznali to i ostatní dva tatínci na prázdninách na slovenské Mijavě.

A jak děti zabavit? Nechte je postavit cokoliv s jedním důležitým úkolem - musí to jezdit. Na to jsou přeci speciálně tatínci vždy experti. V Mijavě se tak prožene po nefrekventované silnici moto ralley, které není rovno.

Podívejte se na ukázku už teď.

Na co se můžete těšit ve středu v Prázdninách?

Laco se rozhodne uvařit svůj legendární guláš, nejdříve je ale třeba dojít nakoupit. O to se hlásí Zdeno s Janem, děti tak zůstávají na chalupě s Lacem. On však zjistí, že má kromě vaření další povinnost – slíbil zahrát v domově důchodců v Dobrohošti. Není však dobré nechat děti bez dozoru…

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.