Kdo chce čůrat, ptá se Laco těsně před odjezdem. Uhádnete odpověď?

Prázdniny (1) - Kdo chce čůrat?

Podívejte se na další exkluzivní scénu s Lacem, kterého hraje Tomáš Matonoha.

Muzikant Laco má všechno na háku. I když se jako muzikant poté, co opustil kapelu OFSAJD příliš nikam výrazně ve své kariéře neposunul, je to tzv. salámista a stejně přistupuje i ke svým dětem a jejich výchově.

S manželkou má zcela pohodový vztah plný vášně, takže stresy na rozdíl od svých dvou bratranců neprožívá. Laco hlídal Janovi přes noc tři děti, protože Janko se rozhodl oslavit dvacetileté výročí svatby na chatě den dopředu sám se svou manželkou. Když se ptá těsně před odjezdem, kdo potřebuje čůrat, pět dětí má jasnou odpověď. Na telefonu má nervózního Zdena, který veze svou vyženěnou osmiletou dceru.

Leckoho by to vytočilo do nepříčetnosti, ale Laco je pohodář. Podívejte se na exkluzivní scénu ze slovenského seriálu Prázdniny už teď.

Co dalšího uvidíte na Primě už tuto středu v premiérových Prázdninách?

Tři bratranci se odvážně vydají na čtrnáct dní na chalupu s šesti dětmi. Seriál připomíná tak trochu známý snímek S tebou mě baví svět, jen bez sněhu. Během prvního dílu se v Prázdninách budeme hlavně vypravovat na chalupu a poznávat hlavní seriálové charaktery, které mají do obyčejnosti opravdu daleko. Na chalupu totiž pojede tělocvikář, jenž má na všechno seznamy a pravidla, bohém a muzikant, který netuší, co to seznam a pravidla jsou, a nakonec bývalý fotbalista, jenž našlapuje v novém prostoru (manželství s vyženěnou dcerou) jako slon v minovém poli.

Prázdniny uvidíte na Primě ve 20.15 už ve středu.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny