Mám na střeše růžového jednorožce? ptá se Zdeno přes dětskou vysílačku

Prázdniny (1) - Mám na střeše růžového jednorožce?

Zdeno má problém a ještě k tomu vypadá jako totální blázen. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze středečního premiérového dílu Prázdniny.

Zdeno odjíždí s nasupenou osmiletou dcerou své novomanželky na chalupu se svými dvěma bratranci a jejich povedenými dětmi. O zábavu rozhodně nebude nouze. Bohužel je dcera Zdena "princezna", která zpočátku odmítá opustit své růžové království ve městě. Když ji však bývalý fotbalista přemluví, trochu se mu zatoulá na benzínce a Zdeno si toho kvůli plnému autu dětí nevšimne.

Nápověda absentující dcery přichází až v době, kdy v rádiu děti uslyší, že na dálnici se povaluje růžový plyšový jednorožec. Zdeno zbystří a zjišťuje, že jeho malá princezna momentálně nesedí v autě stejně jako její jednorožec. Může sedět u Laca? Používá dětskou vysílačku, aby se ujistil, že je to jen zlý sen...

Co dalšího uvidíte ve středu v novém seriálu Prázdniny?

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi a bez žen čtrnáct dní na chalupě jejich dědečka na Myjavě. Před odjezdem Jano ale zapomene, že s manželkou Marikou slaví dvacáté výročí svatby. Své tři děti svěří proto Lacovi a jeho ženě Dáše. S Marikou odjedou předem na chalupu, kde stráví romantický večer a noc o samotě. Chalupa má ale daleko do dokonalosti, nejde elektřina a místo moderního WC je latrína. Laco se mezitím doma musí vyrovnávat nejen se svými dvěma syny, ale také s dětmi Jana, nicméně zvládá to...

Sledujte Prázdniny na Primě už tuto středu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.