Poznejte tři povedené rodinky ze seriálu Prázdniny

Prázdniny (1) (vtipná) - upoutávka

S tebou mě baví svět, nebo takoví slovenští Chalupáři. To jsou zkrátka tři tátové v chalupě, kteří se starají o své nezbedné děti během prázdnin. A jde jim to znamenitě - na tatínky! Poznejte povedené rodinky zblízka. Kdo je urostlý Zdeno? A proč je Laco tak háklivý na jeho kapelu?

Tři tátové Jano, Zdeno a Laco se mají postarat o svoje děti. Tentokrát bez partnerek a maminek. Smečka dětí jim ale jejich vysněnou prázdninovou idylu nijak neulehčí. Otcové mají co dělat, aby se ze všeho nezbláznili. Jak budou válčit se svými dítky, najdou si k sobě vztah nejen děti, ale i dospělí?

To uvidíte na Primě už ve středu ve 20.15 na Primě během premiérového dílu Prázdnin.

Jano a jeho rodina

Jano Jančich je učitelem zeměpisu a tělesné výchovy. Společně se svou ženou vychovává tři děti (Máriu, Gorazda a Anežku) a v manželství jim chybí jen jedno - aby se mohli konečně trochu věnovat sami sobě, o což si dvacetileté partnerství přímo říká.

Jano má jako správný učitel pevné zásady, ale na chalupě se ukazuje, že rozhodně není takový suchar, jak na první pohled vypadá.

Laco Lehotský a kvalitní manželství

Laco je neúspěšným muzikantem, který hraje po zábavách. S Manželkou Dášou vychovává dva syny. Manželství jim klape i po milostné stránce, Laco si nemůže na nic stěžovat. Jediné, co ho trápí je jeho mizející hudební kariéra.

Je přesvědčený, že mu všechny jeho melodie ukradli bývalí kolegové z kapely OFSAJD. Zatímco se oni prosadili, Lacovi se nic takového nepovedlo. Comeback ale stále plánuje...

Zdeno Marcínek a jeho vyženěná dcera

Zdeno je bývalý fotbalista, který to nikdy nedotáhl do první ligy, i tak měl ale celý život na ženy smůlu. Ty se většinou zajímaly hlavně o jeho peníze, rozhodně ne o city. Zdeno se před půl rokem bezhlavě zamiloval do své budoucí manželky Klaudie, která mu převrátila život naruby.

Doktorka Klaudie má totiž osmiletou holčičku Lily. Zdeno se bude muset připravit na zcela novou roli otce a manžela. A prázdniny na chalupě budou tím pravým cvičištěm.

Sledujte slovenský seriál Prázdniny na Primě každou středu ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.