Prázdniny bez mobilů. Vykutálení tatínci je zkrátka zakážou!

Prázdniny (2) - upoutávka

Mobily v dětských ručičkách nikdy prázdniny nemají, a tak jim je slovensko-čeští tatíncí zařídí. To děti slyší velice nerady a ještě o něco hůře to nesou jejich maminky. V seriálu Prázdniny se však ukáže, že svět, který není online, může být kolikrát o dost zajímavější. Prázdniny uvidíte na Primě už tuto středu ve 20.15.

Děti zažívají po prvotním šoku z místa, které se na nejbližších 14 dní stane jejich útočištěm, nemilé překvapení. Učitel tělovýchovy Jano rozhodl, že ráno začne vždy rozcvičkou na čerstvém vzduchu. Jeho tři děti jsou na tento rituál z domova zvyklé, ale zejména Zdenovi a Lacovi se to vůbec nelíbí. Mimoto je třeba si také zvykat na jiné podmínky hygieny a stravování, a chalupu je navíc potřeba zprovoznit. Uvidíte už ve středu 5. 7. ve 20.15 na Primě ve druhé epizodě seriálu Prázdniny.

Jano rozhodne o ranním mytí se u potoka, kam dříve s Lacem a Zdenem také chodívali. Potok je ale špinavý a i soused, majitel kozy April, která k jejich chalupě pořád běhá, se diví, že se v něm chtějí mýt. Větší ohlas nemá ani snídaně, dětem nechutná, a co víc, hrají si u ní hry na mobilech a tabletech. Jano jim je proto zabaví a jako správný učitel rozdělí úkoly a dospělým členům výpravy přidělí malé pomocníky. To, že děti přišly o telefony, se nelíbí zejména Lily, která vyvolá tajnou vzpouru, do jejíž čela se postaví Ondra. Zatímco otcové si dají malý relax při kartách a domácí pálence, děti tak spřádají útok.

Mezitím manželky vyrážejí ve městě na nudapláž k jezeru. Klaudie by chtěla vědět, jak to zatím jde na chalupě, nikomu se ale nemůže dovolat, a tak začíná panikařit, zda se její jediné dceři Lily něco nestalo. Dáša s Marikou se ji proto pokusí rozptýlit…

Sledujte druhý díl seriálu Prázdniny ve středu, 5. července ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.