Seriál Prázdniny ukáže, že karma je...

Prázdniny (6) - upoutávka

Jak se zbavit zlobivých dětí? Vemte je na edukativní výlet. Co dalšího uvidíte ve středečních Prázdninách na Primě už ve 20.15?

Děti od rána zlobí, kluci se pohádají a poperou. Jano ví, že nejlepším lékem na zlobení je něco dělat. Jako správný učitel preferuje aktivní dovolenou a je přesvědčen, že děti je potřeba vzdělávat i o prázdninách, nejlépe nějakým výletem. Rozhodne, že se půjde na výlet na zříceninu Branč. To ještě ale netuší, jaké trable je na výletu potkají… Uvidíte už ve středu 2. 8. ve 20.15 na Primě v šesté epizodě seriálu Prázdniny.

Na hrad!

Zdeno a Laco výlet bojkotují, Jano je však naláká na jízdu vlakem, prý si tak můžou dát pivo. Ve vlaku je ale dusno. Ondra se pohádal s Gorazdem, Anežka je uražená na Lily, která se prý víc baví s Miškem, a Laco nemůže odpustit Janovi, že je oklamal a žádné pivo nevzal. Hustou atmosféru přeruší až náhlé zastavení vlaku ruční brzdou. Všichni tak musí na hrad po svých. Nálada opět houstne, a když už se konečně po namáhavé cestě, zpestřené ještě pokutou od místní policie, dostanou na zříceninu, čeká je nemilé překvapení. Branč je zavřený! A ke všemu Mária upadne, a musí tak na pohotovost!

Klaudie vezme po náročné noční další směnu, i když je úplně vyčerpaná. Její únava se podepisuje na komunikaci s pacientkami. Dáša se to snaží zachraňovat, ne vždy se jí ale podaří Klaudii umlčet. Navíc mají k porodu připravenou prvorodičku, jejíž lékař není přítomen. A chybí i partner, kterého nastávající maminka těžce postrádá. Jaké to bude překvapení, když Klaudia zjistí, že nastávající otec je její bývalý manžel Tomáš?

Sledujte šestý díl seriálu Prázdniny ve středu 2. srpna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.