Veronika(32): Chtěla jsem se mstít pomocí vúdú!

Když se s Veronikou přítel rozešel, v touze po pomstě neváhala uvěřit na černou magii...

Dokud jsme s Milanem spolu randili, bylo to mezi námi hezké. Ale když se ke mně přítel nastěhoval, po půl roce to mezi námi začalo skřípat. Vadilo mi, že Milan, místo aby po práci spěchal za mnou, chodil cvičit, scházel se s kamarády, příliš často jezdil za rodiči, během dne mi kolikrát ani nezavolal, neposlal esemesku... a já se užírala vzteky a žárlivostí!

Zpočátku mi přítel v klidu vysvětloval, že moje žárlivé scény ho ubíjejí, že není nic špatného na tom, když si občas zahraje volejbal, hokej, zajde s kamarády na pivo nebo zajede za rodiči. Já se ale cítila odstrčená a ani domluvy mámy na mém chování nic nezměnily.

Čím častěji jsme se hádali, tím víc času Milan trávil beze mě. Po čtrnácti měsících společného soužití na mě přítel v hádce zakřičel, že moje žárlivost a hádavost v něm veškeré city vůči mně ubily a že poznal ženu, se kterou je mu nepoznaně dobře. Na Milana jsem vychrlila spoustu urážek, jeho věci jsem vyházela z okna…

Toužila jsem zničit jeho nový vztah

Milana jsem milovala a fakt, že mě opustil, navíc kvůli jiné ženě, jsem brala jako neodpustitelnou zradu! Nejdřív jsem se ho přes esemesky (hovory nepřijímal) snažila přemluvit, aby se ke mně vrátil, později jsem ho urážela a vyhrožovala mu. Když si u mobilu vyměnil sim kartu, párkrát jsem na něj počkala před prací.

Jenže se se mnou odmítal bavit a pokaždé beze slova nasedl do auta a odjel. Dusila jsem se ponížením a nenávistí a rozhodla se tomu zrádci ze života udělat peklo a hlavně zničit jeho nový vztah! Vzpomněla jsem si na sousedku z vedlejšího domu, která se zabývala léčitelstvím a kartami, a zašla za ní.

Ona sama mi v tomto problému pomoct nedokázala, ale doporučila mi svou známou, vyhlášenou čarodějku, která se zabývala kultem vúdú. O týden později jsem se s ženou, jejíž jméno nesmím zveřejnit, setkala. Jakmile jsem jí řekla, o co mi jde, zamračeně pokývala hlavou a varovala mě, že přenést na někoho zlo, uškodit mu, je – nejen psychicky - náročný, déletrvající a také finančně nákladný proces. „A hlavně si uvědomte, že to, co provedete ostatním, se vám jednou vrátí. Skutečně to chcete?“ Bez váhání jsem přikývla.

Aby tě to srdce bolelo stejně jako mě!

Od toho dne jsem k čarodějnici docházela na seance, utrácela nemalé peníze za všemožné amulety, svíčky, krystaly a mnoho dalších magických věcí, do puntíku jsem plnila všechno, co mi bylo řečeno, jenže ani „čáry“ vúdú u Milana žádné negace nevyvolaly, naopak se mi zdál spokojený a šťastný. Když jsem si čarodějce postěžovala, že za tolik peněz pořád nevidím žádné výsledky, rozhodla, že přistoupíme k čarování a panence. Podle rad jsem doma vyrobila panenku, z proutí spletla věnec, u čarodějky koupila plochý kámen a černou svíci.

Večer jsem svíci zapálila, na kámen jsem položila věnec, do něj panenku, vzala první špendlík a podle instrukcí jsem figurku bodla do srdce a odříkala kletbu: „Aby tě srdce bolelo, jako mě!“ Ránu jsem zakapala voskem a znovu bodla, tentokrát do hlavy: „Aby tvoje hlava byla plná bolesti a trápení!“ Potřetí jsem bodla do břicha: „Aby tvoje střeva sžírala zhoubná...“ V ten moment se pokojem rozlehl výkřik! Vůbec jsem mámu, která si o mě už delší čas dělala starosti, neslyšela přijít, a jak jsem se lekla, převrhla jsem svíčku. Máma pohotově uhasila hořící ubrus a když se na mě vyděšeně podívala, po tvářích jí tekly slzy. „Verunko, jsi nemocná! Zítra spolu půjdeme k doktorovi, ano?“

Měla jsem štěstí na dobrého psychologa. Už po pár týdnech jsem se za to, jak jsem se k bývalým partnerům chovala a kvůli pomstě se uchýlila k černé magii, styděla. Na skupinová sezení stále docházím, ale že moje léčba je úspěšná, jsem dokázala nedávno, když jsem se dozvěděla, že Milan se bude ženit. Vzala jsem mobil a bez zášti mu napsala: „Přeji ti v životě jenom to nejlepší a za svoje chování se moc omlouvám! Veronika.“

nef

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.