Seriály a filmy

11. listopadu 2019 22:20

Petra Kloidová

Fakta, která neznáte o hvězdách turecké telenovely Příchuť lásky

Moderní tureckou telenovelu plnou romantiky a napětí Příchuť lásky můžete na Prima LOVE sledovat každý den. Díly najdete i online. Máme pro vás zásadní informace o dvou hlavních hvězdách telenovely. Poznejte představitele Ferita a Nazli o něco lépe.

Ferit je bohatý úspěšný byznysman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska...

SLEDUJTE PŘÍCHUŤ LÁSKY ONLINE

Příchuť lásky se od jiných telenovel liší opravdu zásadně. Jednou ze důležitých věcí, kterých si divák všimne, je určitě to, že v celé telenovele jsou extrémně hezcí herci, a prostředí, v kterém žijí, rozhodně nevypadá jako obraz chudoby. Ani Nazli, chudá studentka, která jen tak tak zaplatí nájem za svůj pokoj, neví přesně, co je to nouze. Na rozdíl od hlavní hrdinky mexické telenovely Láska až za hrob, kterou vysíláme premiérově na Prima LOVE.

Poznejte představitele telenovely o něco lépe:

1) Roky

Herečka Özge Gürel je o dva roky starší než její herecký kolega, který ztvárnil Ferita.

2) Předci

Představitelka Nazli má dokonce i řecké předky.

3) Kořeny

Její herecký kolega Can Yaman má matku z Makedonie, zatímco jeho pradědeček pochází dokonce až z Kosova. To by vysvětlovalo jeho "ne zcela turecký" vzhled.

4) Dokonalý student

Can Yaman patřil mezi výborné studenty. Studoval italskou střední školu v Turecku. A po maturitě odjel na výměnný studijní pobyt do Ameriky.

5) Práva

Nikoho tak nemůže překvapit, že je Can Yaman profesí sice veleúspěšný herec, ale vzdělání má právnické.

7) Jmění

Představitel Ferita si podle tureckého bulváru za své televizní role dokonce přišel na neuvěřitelných 2,5 milionu dolarů. Zda je to pravda, ale nikdy nepotvrdil.

8) Svaly

Od časů natáčení Příchutě lásky uběhl teprve rok. Can Yaman ale v poslední době (nejen) kvůli nové akční roli nabral několik kilogramů svalů. Takže teď vypadá zase trochu jinak. A jestli líp, nebo hůř? To už necháme na vás!

9) Instagram

Herečka Özge Gürel má na Instagramu neuvěřitelných 2,9 milionů followerů, zatímco Can Yaman trochu pokulhává. Sdílí svoje fotky ze života a soukromí s 2,8 miliony diváků.

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE každý den nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.