Kolik dílů má Velvet, Láska až za hrob nebo Příchuť lásky? Máme pro vás odpověď!

S premiérami nových telenovel a seriálů na Prima LOVE u diváků a divaček nastává logická otázka. Na kolik dílů se můžeme těšit? Máme pro vás zásadní odpovědi na tyto otázky.

Během posledních měsíců vás Prima LOVE pravidelně zásobuje novými telenovelami a seriály, které na evropském trhu (dost často i na tom světovém) sklízejí obrovské úspěchy. Jedním z takových je španělský seriál Velvet, který byl opravdu nákladný a na každé jeho scéně je to vidět.

Proto není divu, že diváky zajímá, jak dlouho seriál na Prima LOVE poběží a kolik má epizod. Máme pro vás odpovědi k vašim nejoblíbenějším telenovelám a seriálům.

Velvet

Španělský seriál, který slaví mezinárodní úspěch, přináší publiku nádhernou podívanou v podobě sympatických herců a jejich elegantního stylu. Na konci padesátých let nabízí madridský obchodní dům Galerías Velvet elegantní, sofistikované a drahé oděvy. Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, Ana chudá švadlena, která tu už celé roky pracuje. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit dobová pravidla a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim…

SLEDUJTE VELVET ONLINE

Seriál Velvet má 91 dílů a uvidíte ho do 12. 1. 2019.

Příchuť lásky

Moderní turecká telenovela Příchuť lásky slaví u diváků a divaček obrovský úspěch. Ferit je bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska..

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Turecká telenovela má 81. dílů a poslední díl Prima LOVE odvysílá 29.12 2018.

Láska až za hrob

Mexické telenovely vyvolávají u divaček Prima LOVE nadšení. Láska až za hrob mezi ně také patří. Bohatý a pohledný architekt Diego měl nehodu a přišel o zrak i paměť. Neví, co je zač. Postupně se zamiluje do půvabné mladé dívky Olvido, která ho zachránila a láskyplně o něj pečuje. Diegovi se díky tomu daří den za dnem lépe. Ale co se stane, až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku?

LÁSKA AŽ ZA HROB UVIDÍTE ONLINE

Láska až za hrob má 137 dílů a mexickou telenovelu uvidíme do 2.2. 2019.

Dvě tváře lásky

Telenovela vypráví příběh o Paulině a Paole, dvojčatech, která byla po narození rozdělena. Paulina je hodná, milá a čestná dívka, která žije v chudých poměrech. Je zasnoubena s Osvaldem, mladíkem ze stejné společenské vrstvy. Na druhé straně Paola, bohatá, zlá, namyšlená žena s mnoha nápadníky. Ona je však vdaná za boháče jménem Carlos Daniel Bracho. Osudu se nedá uniknout a tak se tyto dvě sestry po letech náhodně setkávají.

Dvě tváře lásky uvidíte od 29.12 do 18.2. Telenovela má 102 dílů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.