Seriály a filmy

20. listopadu 2019 10:30

Petra Kloidová

Příchuť lásky: Hodili by se Ferit a Nazli k sobě v reálném životě?

Láska je slepá, ale někdy povahové rysy rozhodnou, jak se bude takový vztah vyvíjet. Hodili by se k sobě Ferit a Nazli podle horoskopu? Jejich vztah v reálném životě by byl hodně zajímavý. Podívejte se na výsledek.

Příchuť lásky můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině. Náš televizní kanál vám rovnou naservíruje dva premiérové díly tohoto tureckého seriálu pocházejícího z velice moderního vyprávění. Takže, počítejte s tím, že hlavní hrdinka nežije v chatrči, ale je to mladá studentka gastronomie, která vaří bohatému třicátníkovi, jenž osobní vztahy a lásku v daném momentě příliš neřeší. A mimochodem, na první setkání to rozhodně není nejmilejší muž pod sluncem. Všechno se ale časem změní, jeho city ke krásné a křehké Nazli vzplanou tak, že se začne chovat jako zamilovaný gentleman.

Jak by vztah obou představitelů z Příchutě lásky dopadl ve skutečnosti?

Na sexy herce a představitele Ferita už jsme se podívali zblízka minulý týden. Narodil se na začátku listopadu, a tak na něj odpovídá astrologické znamení Štíra. A základní charekteristika sedí dokonale: magické a pronikavé oči, kterými vám od první minuty vašeho setkání vidí až do žaludku. Hypnotická přitažlivost, kterou vyzařují kolem sebe, to je popis Štíra, kterého byste měli poznat na první pohled, tak to tvrdí web Prima Ženy, kde si můžete najít zajímavé horoskopy.

Jak je to ale s jednatřicetiletou představitelkou Nazli? Nazli ztvárňuje okouzlující Özge Gürel, jež se narodila 5. 2., její znamení tedy odpovídá Vodnáři. A skutečně, prvotní popis odpovídá perfektně: je-li Vodnářem či s ascendentem ve Vodnáři žena, opravdu připomíná nebeské stvoření jemných rysů, hedvábné pleti a vlnitých dlouhých vlasů. I Vodnář muž má přídech nadpozemské bytosti, píše web Prima Ženy. To samozřejmě sedí nejen na herečku, ale i na seriálovou charakteristiku její Nazli, která je v telenovele čistou duší. Proti ohnivému a dominantnímu Feritovi působí někdy až ustrašeným dojmem.

Stačí si vzpomenout na tuto scénu:

Vodnáři vyhledávají práci, která jim umožňuje duševní rozlet, volnost a možnost potkávání se s mnoha zajímavými lidmi. Jenom ti je přece mohou inspirovat ke geniálním myšlenkám. Vzpomeňte si na scénu, kdy si Ferit nepřál, aby mu jeho kuchařka Nazli psala vzkazy. Ačkoliv na to byla vždy upozorněna, dělala si vše po svém, a to dost kreativně.

Vzpomínáte na tuto scénu?

Pokud vezmeme v potaz, že Štírům vyhovuje věrnost, spolehlivost, ohleduplnost, ale také aktivnost, protože nudné „gaučové pecky“ vysloveně nesnášejí, tak to vypadá ve vztahu Štíra a Vodnáře poměrně dobře. Oba dva nemají rádi nudu a Vodnář je někdo, komu v žilách kreativita přímo protéká. Pokud žena Vodnářka najde muže, který ji bude hlavně intelektuálně imponovat, bude to rozhodně šťastné manželství.

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE každý den v 16.05 nebo ONLINE

Sdílejte článek
Štítky horoskopy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.