Sexy herec z Příchutě lásky je přírodní úkaz. Nejen vzhledově, ale i intelektuálně!

Polovina slavných herců se rozhodně pro školu života a sází na svůj talent a tvrdou práci, která je dostane na vysněnou metu v kariéře. Mezi ně rozhodně nepatří Can Yaman, hvězda turecké telenovely Příchuť lásky, jež můžete sledovat na Prima LOVE. Can Yaman je totiž kromě herectví i vynikajícím studentem ještě dnes.

Statný Can Yaman dostal české divačky na vzhled a tajemný pohled, kterým sleduje svou životní lásku Nazli v telenovele Příchuť lásky. Jeho role podnikatele Ferita je jako dělaná proto, aby se ukazoval v padnoucích oblecích a s dokonalým účesem, jenž dokáže dostat každou divačku Prima LOVE.

Není se čemu divit, jak už jsme totiž psali, herec Can Yaman je ve znamení štíra, o kterém se lidově říká, že je to "sexuální znamení". A první popis na něj velice dobře sedí, protože štíři jsou známi tím, že ze sebe vyzařují až magickou přitažlivost, jež je vidět na první pohled. Štíra poznáte také podle jeho zvláštních pronikavých očí, kterými vám od první minuty vašeho setkání vidí až do žaludku.

VÍCE SE O CHARAKTERISTICE CAN YAMANA Z PŘÍCHUTĚ LÁSKY DOZVÍTE TADY

Herec z Příchutě lásky patří mezi nejlepší studenty

Jako by nestačil jeho dokonalý vzhled a herecký talent, Can Yaman patří celoživotně i mezi ty nejlepší studenty, které si dovedete představit. A rozhodně to není tak, že by dostudoval univerzitu a všudypřítomná skripta už by nikdy neviděl. Ve svých devětadvaceti letech se rozhodl studovat dál.

Vraťme se ale k jeho studentským začátkům. Can Yaman vystudoval jako střední školu italské lyceum Liceo Italiano. A právě tady začaly jeho premiantské začátky. Po takovém úspěchu dokonce vycestoval do Spojených států amerických při jednom výměnném programu ve škole. V roce 2012 vystudoval právnickou školu Yeditepe University Faculty, kde samozřejmě získal stipendium.

Vysokoškolské vzdělání až na prvním místě

Právničina ho ale za srdce nevzala tak jako herectví, a tak během právnické práce začal brát soukromé hodiny. Že to asi není obyčejný talent se ukázalo poměrně záhy, jelikož Can Yaman patří mezi jedny z nejúspěšnějších tureckých herců poslední doby.

Přijde vám to neuvěřitelné? Tak si počkejte, protože pokračujeme. Úspěch v herecké profesi ho rozhodně nenechal usnout na vavřínech. Mladý herec v současné době studuje na Eastern Mediterranean University (EMU), kde je zapsán na fakultě cestovního ruchu v programu management hotelnictví. Ani bychom se nedivili, kdyby se snažil z vydělaných penež z televizních seriálů investovat do hotelů. A narozdíl od jiných herců, to zrovna u něj vypadá, že podnikání nebude krokem vedle.

Sledujte Příchuť lásky, kterou uvidíte na Prima LOVE každý den po 16. hodině. Všechny díly najdete také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.