10 nejzajímavějších filmů, které ovládla voda!

Sobotní večer na Prima Love ovládne jeden z nepolapitelných živlů – voda. Přímo oceán bude hrát jednu z hlavních rolí ve snímku Prokletý ráj, kdy se dvojice vydá na plavbu kolem světa. Znáte ještě další filmy, kde voda hraje hlavní roli?

Tetička Wikipedie mluví jasně, voda je pro naši Zemi nejdůležitější složkou, stejně jako pro naše lidské životy. Výskyt vody na naší planetě je mnohem větší než na ostatních planetách sluneční soustavy. Při pohledu z vesmíru vypadá Země jako modrobílá planeta: bílá od vodní páry a modrá od vody. A zákonitě všechny formy života (tak jak ho známe) závisejí na vodě. A navíc, většinu povrchu Země (71 %) pokrývá slaná voda moří a oceánů, jež tvoří 97 % celého vodstva na naší planetě.

Voda nám pravidelně a bohužel čím dál tím častěji ukazuje, že je to živel, který má moc spíš nad námi než my nad ní. V sobotu večer uvidíte na Prima Love kanadský thriller Prokletý ráj, jenž vypovídá příběh o dvojici, jež se rozhodla pro plavbu okolo světa. Ti dva však netuší, že je to jejich poslední společná plavba v životě.

Voda je tak obrovský živel, že se jím zabývají i nejvýznamnější režiséři na světě. Podívejte se na pár zajímavých filmů o tom, co voda dokáže.

1) Titanic

2) Žbluňk

3) Vodní svět

4) Čelisti

5) Piráti z Karibiku

6) Hledá se Nemo

7) Trosečník

8) Malá mořská víla

9) Modrá laguna

10) Piráti na vlnách

Prokletý ráj uvidíte na Prima Love už v sobotu ve 20.15 !

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.