13 klasických řečí lidí, kteří komentují výběr české Miss

V sobotu byla zvolená Česká Miss pro rok 2016. Tento rok bude držet žezlo krásy brunetka Andrea Bezděková, jedenadvacetiletá kráska z Náchoda. Po jejím vyhlášení se samozřejmě objevily klasické komentáře lidu, jež viděl chytřejší, zplodil hezčí a vybral by nejlepší.

Internet vzal komentáře na novou českou Miss pro rok 2016 do vlastních rukou, jak to dělá každým rokem. Jemná brunetka prý porotu a diváky okouzlila krásným obličejem, dokonalou postavou a její okolí o ní mluví jako o té, která má velký smysl pro humor.

Český národ žijící na internetu má však od hlasujících diváků a odborné poroty Miss jiný názor a dal ho patřičně najevo. Ostatně jako každý rok, kdy se na internetu hodinu po odvysílání objeví zasvěcené názory na krásu dotyčné od rozených odborníků na ženskou vizuální stránku ze státu, který se může pyšnit členstvím v první desítce nejtlustších národů na světě, kde se krása a štíhlost neodpouští.

Jaké názory na Miss 2016 (a jakýkoliv jiný rok) si můžete přečíst?

1) Viděl jsem hezčí.

2) U nás na vesnici jsou hezčí holky než všechny tyhle dohromady.

3) Všechno jsou to anorektičky, vychrtliny zmalovaný.

4) Ta díru do světa neudělá.

5) Nejošklivější holka, kterou si v davu ani nevšimnete.

6) Podle fotek nic moc.

7) Umí to vařit, nebo jen nakupovat v obchodech?

8) Pokud bych s kteroukoliv z těch "missek" měl něco mít, tak bych je nejdřív nechal dobře vylouhovat ve sprše. Ta umělotina, kterou jsou natřené, mě docela odpuzuje!

9) Většina má v hlavě slámu. Jsou to přešlechtěné barbíny.

10) Na takových "soutěžích" nejde o skutečně krásnou, chytrou a šikovnou holku, jako spíš o peníze jejího tatínka nebo sponzora. Pak to dopadne přesně tak, jak to vidíme!

11) Není nad obyčejnou holku, která si na nic nehraje.

12) Jsem rád že se na předních místech umístili blondýnky, protože jsme slovanský národ a blond vlasy a modré oči máme v genech. V televizi už neslyšíme skoro ani češtinu!

13) Další várka " řeziva " pro fotbalisty, hokejisty, manažery...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.