5 zajímavostí, které o seriálu Soukromé očko nevíte

Minulý týden jste mohli vidět první premiérový díl seriálu Soukromé očko, kde hraje hlavní roli Jason Priestly, kterého dobře znáte z Beverly Hills 90210. Jason tak není zapomenutou hvězdičkou, ale vrací se na televizní scénu s grácií. Vy ho můžete sledovat každý pátek na Prima LOVE ve 20.15!

Bývalý profesionální hokejista Matt Shade (Jason Priestley) od základů změní svůj život, když se rozhodne přidat k divoké soukromé detektivní vyšetřovatelce Angie Everett (Cindy Sampson). Shade a Angie jsou dohromady nečekaně schopným detektivním párem.

VÍCE O SERIÁLU SOUKROMÉ OČKO SE DOZVÍTE TADY.

A co uvidíte ve druhém dílu Soukromého očka tento pátek?

Matta požádá o pomoc stará známá. Ve své restauraci našla mrtvého šéfkuchaře a netuší, jak se tam dostal. Všechno přitom svědčí proti ní… Jak to všechno dopadne, se dozvíte ve 20.15 na Prima LOVE.

V každém případě pro vás máme 5 zajímavostí o novém seriálu Soukromé očko:

1) Seriál Soukromé očko vznikl podle románu The Code spisovatele G. B. Joyce.

2) Další inspirací pro vznik Soukromého očka byl slavný romanticko-komediální krimi seriál Měsíční svit z druhé poloviny 80. let, který udělal megahvězdu z herce Bruce Willise.

3) Soukromé očko je jeden z mnoha seriálů, který se natáčí v kanadské metropoli Toronto. Ale zároveň jde o jeden z mála seriálů, ve kterém je Toronto skutečně Torontem a nehraje některé jiné město.

4) Hlavní hvězda Jason Priestley byl u příprav seriálu od samého začátku. Je jedním z producentů, kteří zakoupili práva ke knižní sérii spisovatele G. B. Joyce s úmyslem vytvořit televizní seriál.

5) Díky úspěchu se seriál dočkal pokračování v podobě druhé řady se skoro dvojnásobným počtem epizod. Zatímco první řada měla 10 dílů, druhá má 18.

Soukromé očko uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.