Amerika má talent!

Nejen Česko a Slovensko se může pyšnit svými talenty. Amerika má přes 312 000 000 obyvatel a může se směle podepsat pod vznikem mnohých uměleckých stylů. Svou dravostí dodává svobodu, inspiraci a inovaci. Prima love vám dá možnost vidět rozličné talenty, které v Čechách uvidíte až za pár let!

Amerika jako země neomezených možností

Na začátku dvacátého století byla Amerika něco jako příslibem nových začátků a lepšího života. Emigranti z celé Evropy (ano, byli mezi nimi i Češi) se plavili přes oceán jen proto, aby začali nové životy v zemi, o které se tvrdilo, že má neomezené možnosti. A zpočátku také měla. Každý zde začínal od začátku a každý dostal možnost uspět. Ne nadarmo se tato země stala kolébkou nových uměleckých stylů. Umělci ze všech krajů světa se inspirovali navzájem. Multikulturní pohled na věc pomohl rozvinout hudbu, tanec, ale i výtvarné umění, které je často o krok napřed před Evropou.

Jazz, swing, pop- art a MTV

Když se v Británii objevily první kroky výtvarného umění, které směřovalo k pop-artu, byl to právě New York a Andy Warhol, který pop-art dovedl na samý vrchol. Určitě za to mohl on sám, ale také společnost, která mu to dovolila. V New Yorku najdete údajně i ty nejlepší tanečníky na světě. Tehdy to byl swing, kteří zdejší černošští tanečníci rozvinuli tak, že se tancuje po celém světě. A v jakékoliv podobě. New Orleans, jižanský stát, který v dnešní době denně okouzluje Lennyho Kravitze, Angelinu Jolie s Bradem Pittem, stejně jako Quentina Tarantina ve svém posledním filmovém trháku, je umělecké město samo o sobě. Ale jazz tu slyšeli první na světě.V roce 1980 začala vysílat první kabelová televize jen hudební videoklipy. Michael Jackson a Madonna můžou poděkovat MTV. Jenže v dnešní době už to není jen televize. Právě teď je to životní styl zahrnující módu (Beyonce a její sexy kostýmy) a tanec ( Justin Timberlake).

Splnění amerického snu a provokace z řad poroty

Prima Love vám ukáže kolik nadějných talentů skýtá tak obrovská země jako je Amerika. Uvidíte nové styly, které jste ještě neviděli a někdy velice šokující show. Sedmá řada Amerika má talent je trochu speciální. Rozhodování o vítězi z řad zpěváků, tanečníků, komiků a performerů, který získá milion dolarů v hotovosti, vedou čtyři porotci. V sedmém ročníku se mezi nimi poprvé objeví kontroverzní americký moderátor a ikona provokace Howard Stern. Avšak hlavní hvězdou poroty se stane Sharon Osborneová, manželka Ozzyho Osborna.

Tanečníci budou silnou doménou

Vyrazil vám kdysi dech Atai Omurzakov, výherce jedné z řad Česko Slovensko má talent? To, co uvidíte tady vás donutí přehodnotit veškeré hranice lidského těla. Tanečník Turf totiž neví, co jsou to klouby. Moderní styl předvede i tanečník, jenž je prakticky hluchý, ale jeho talent sahá daleko za hranice zdravých tanečníků.

Připravte se na emoce a drásající nervy během postupů rozličných amerických talentů až k hvězdným výšinám showbyznysu. A pamatujte, talent není všechno. Emoce, nervozita a porota, která si nebere servítky, dokáže prověřit jen ty nejschopnější!Amerika má talent sledujte každý pátek ve 20.15 na Prima love!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.