Amerika má talent: Hluchý tanečník a ústa plná havěti

Talentová soutěž Amerika má talent pokračuje v objevování těch nejlepších talentů z celé Ameriky. Myslíte, že je to jako hledat jehlu v kupce sena? V Americe ne.

Jak je Amerika velká, tak v ní najdete spoustu rozličných talentů, o kterých by se vám ani nezdálo. O tom už jsme tady psali. Skákající lidský drak jako symbol starověké Číny? Pudlové ve fraku chodící jako lidi? To je normální. A to vše uvidíte v pátek na Prima love ve 20.15.

Polibek kobře

Steve Serengeti je chovatel extrémně jedovatých zvířat. V prvním konkurzu si do úst vložil jedovatého štíra. V Las Vegas, kde se odehrávají semifinálová kola před živými vstupy z New Yorku, se snaží o daleko větší kalibr. Věřte nám, že tanec s nejjedovatější kobrou na světě, kterou na závěr políbí, nebude to nejhorší, co od něj uvidíte. Připravte se na scénu jako z hororu… Malá nápověda: švábi z Madagaskaru.

Souboj tanečníků jako z jiné planety

Tanec je jeden z nejoblíbenějších a nejčetnějších oborů (hned po zpěvu), které v podobných soutěžích můžete vidět. Ale to, co uvidíte tady, to je o stupeň ne-li o dva výše. A bude to boj o přátelství...

Turf vs. Stepz

Dva hip hopoví a breakdancoví tanečníci. Turf je z východu (Kalifornie) a Stepz ze západu (New York). Když tancuje jednadvacetiletý Turf, vyráží vám to dech. Svoji choreografii doplňuje o extrémní exhibici.

Praskají klouby, lámou se ruce. Lidé se chytají za hlavu. Přesto Turf odchází jako vítěz po každém vystoupení. Turf tancem žije, je pro něj vším. Zlí jazykové by o něm řekli: ano, protože je to bezdomovec. Na výhře mu záleží více než komukoliv jinému. Chcete vidět video, jak Turf tančí? To a jeho životní příběh si přečtěte tady.

Přátelé na rozcestí

Dvacetiletý Stepz je Turfův kamarád. Turf je legendou v Kalifornii, Stepz ovládá celý New York. Přestože Stepzovo poslední vystoupení v soutěži Amerika má talent bylo impozantní (vystupoval s maskou opice), nejdrsnější porotce Howard Stern ho totálně zničil.

Přesto postoupil dál. „Nakonec mě jeho kritické poznámky spíš nakoply, abych byl ještě lepší,“ říká na jeho adresu.

Neslyší, přesto tančí

Elusive patří mezi další sólové tanečníky. Od narození neslyší na pravé ucho z 90 % a na levé z 50 %.

„Dost často hudbu neslyším vůbec, a tak ji prostě jen cítím.“ Ve škole byl outsider, protože mozek, který neslyší lidskou řeč, řeč neuchovává. Elusive prostě špatně mluvil, proto raději nemluvil vůbec. A tancování bylo jedinou věcí, která mu šla.

Kdo z tak úžasných tanečníků vyhraje další postup do New Yorku? To uvidíte v pátek na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.