Autorka Chirurgů shodila kila a má šmrnc jak hrom!

Shonda Rhimes je známá tím, že svým postavám dává zabrat. Nadaná autorka je nicméně tvrdá i na sebe a nedávno tak prošla velkou životní proměnou. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Primě LOVE.

Jednu z nejslavnějších amerických producentek, která se díky práci na seriálových Chirurzích stala jednou z nejvlivnějších 100 lidí v kultuře podle časopisu Time, možná tak úplně neznáte, protože vždy stojí za kamerou. Pro americký televizní byznys je to však královna, s kterou by měli být za dobře všichni herci a herečky. Dává jim totiž práci. A je jasnou pravdou, že Chirurgové se stále drží na špici sledovanosti a kvality dramaturgie na americkém trhu.

Shodila spoustu kil

Šik, ale poněkud korpulentní dáma – tou byla Shonda Rhimes. Loni na podzim se nicméně producentka a scenáristka rozhodla udělat razantní krok a nasadila dietu a pohyb. Výsledek je impozantní – šestačtyřicetiletá Rhimes si (naštěstí) zachovala tvary, nicméně je z ní mnohem šmrncovnější dáma! Posuďte sami.

Při natáčení, kde se vyfotila s herečkou Zoe Saldana, je Shonda ještě při své staré váze.

Nejnovější fotky ukazují úplně jinou madam.

Klobouk dolů!

April a Jackson prožívají těžké chvíle.

Co vás čeká v dalším díle Chirurgů? No, ani tentokrát to hlavní hrdinové a hrdinky nebudou mít jednoduché. April a Jackson se vyrovnávají se smrtí dítěte. Arizona zas s tím, že Callie pravděpodobně balí jiné ženy. Ale je tu i jeden pozitivní obrat pro Meredith! Co to bude?

Uvidíte už v dalším dílu seriálu Chirurgové v neděli od 22.20 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.