Brendu můžete vidět v sobotu na LOVE, momentálně však herečka bojuje s rakovinou!

Všichni si pamatujeme na sourozence Walshovy ze seriálu Beverly Hills 90210. Představitelku Brendy uvidíte v sobotu ve 20.15 v thrilleru Setkání s nebezpečím. S nebezpečím však bojuje i její představitelka Shannon Doherty. Odvážný boj s rakovinou ukazuje světu přes svůj Instagram.

O čem thriller Setkání s nebezpečím je? Mladá univerzitní profesorka Lori (Shannon Doherty) je šťastná, když ji snoubenec Jack mile překvapí a vezme ji s sebou na služební cestu. Jack odchází na pracovní schůzku, zpátky do hotelu už se ale nevrátí. Od té chvíle se začnou dít podivné věci a Lori zjišťuje, že byla klamána...

Tak to uvidíte v sobotu večer na Primě LOVE ve 20.15 tuto sobotu!

Seriál Beverly Hills 90210 jí dal slávu, ale pak se Shannen Doherty stáhla do ústraní. Teď o ní bohužel slýcháme v daleko horších souvislostech. Před několika měsíci se médii roznesla zpráva o rakovině, s kterou herečka už několik měsíců bojuje. A bohužel to ani po roce nevypadá na výhru. Shannon Doherty má rakovinou prsu, která se časem rozšířila do lymfatických uzlin. Kvůli vážné nemoci prodělává velmi náročnou léčbu včetně chemoterapií, kvůli nimž se ocitá na pokraji sil.

Instagramem proti strachu z rakoviny

Na své instagramovém profilu však nebojácně zobrazuje každý den s touto nemocí, která je ve společnosti dost tabuizována. Ne vždy je to totiž holohlavá matka a manželka stále veselá, léčba jí dává kolikrát pořádně zabrat.

Nedávno zveřejnila fotografii, na níž je schoulená na nemocničním lůžku a evidentně jí docházejí síly. Za mrazivým obrázkem se schovává velmi dojemný vzkaz.

„Den po chemoterapii není vždy skvělý. Někdy není člověk schopen tancovat, jíst či ani přemýšlet o příštím dni. Někdy se zkrátka cítíte, že to nezvládnete. To přejde. Někdy po dvou dnech, jindy po šesti, ale přejde to a pokrok je možný. Naděje je možná. Přeji mé rodině a každému, kdo trpí, aby zůstal statečný, silný a pozitivní,“ říká Doherty v dojemném vzkazu.

Herečka se prostě nevzdává, energie a bojovnosti má na rozdávání a doufá, že svou největší životní bolest co nejdříve porazí. My jí samozřejmě držíme všechny palce.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.