Seriály a filmy

11. července 2013 12:00

Petra Kloidová

Bude Ten pravý i pro vás? Aneb Jak vytvořit ze zloděje milionáře

Jak udělat z obyčejného zloděje milionáře alespoň na jeden den? To vám v pátek ve 20.15 prozradí Prima love. Koupit si hezké šaty a naučit se používat správné příbory ale zlodějíček nepotřebuje, má totiž charisma i bez milionů!

Hallie Galloway je rozvedená třicátnice, která pracuje jako redaktorka časopisu Manhattan Line. Ten časopis je celý její život. Prodej poslední dobou stagnuje, a tak Hallie přijde s nápadem uspořádat charitativní večeři s výstavou luxusních šperků a představením tří bohatých, úspěšných a nepolapitelných svobodných mužů. Jenže má jen dva...

Co s milionářem?

Všichni tři muži budou nabídnuti jako společnost při večeři a dáma, která zaplatí nejvíce, stráví večer s jedním z nich... Hallie se nechá přemluvit, aby třetího bohatého muže „vytvořila“ z chudého Eddieho, který se na ulici živí podvodnými sázkami. A navíc tak trochu uzavře (ne)vinnou sázku s kolegou, že pokud to neklapne, odejde z redakce.

Eddie se umí pohybovat mezi vybranou společností, i když trochu jiným způsobem, než by člověk očekával. Když už byl někdy u bohatých lidí, většinou si s sebou něco odnesl. A nebylo to rozhodně nic levného. Práce na jeho zevnějšku a výuka slušného chování a všeobecných znalostí ale ukazuje, že vlastně není ztracený případ. Dokonce Hallie okouzlí....

Co vás bude bavit?

– Zaručeně "make-over" Eddieho, který se stává z obyčejného ošuntělého zloděje charismatickým mužem, jenž má co nabídnout i po jiných stránkách.

– Ten moment, kdy si to Hallie uvědomí.

– Další moment, kdy se Eddie dozví o sázce, která naprosto změní celou situaci a hlavně jeho city...

Jak to dopadne s Eddiem a redaktorkou časopisu? Budou o sebe dál bojovat?

To uvidíte na Prima love ve snímku Ten pravý pro mě v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.