Castle dnes zapochybuje o své kariéře! Praští s prací?

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love. Poněkud osobní případ tentokrát čeká na Richarda Castla… Musí totiž vyřešit vraždu někoho, koho velice dobře znal. Co se stalo?

Kšeft, co se zvrhl

Všechno začne pracovním setkáním. Za Castlem přichází Eva Whitfield s, pro soukromého detektiva s až banální, prosbou – Richardova bývalá spolužačka totiž pojala podezření, že jí její manžel zahýbá. Jenže než se Castle stihne pořádně pustit do práce, situace se dramaticky mění… Eva je po smrti a Castle věří, že vraždu zpunktoval právě "nevěrný" manžel… Anebo je to všechno úplně jinak?

Bude na koho koukat

Nešťastnou Evu Whitfield ztvárnila americká herečka Brianna Brown. Tuhle blond krásku si můžete pamatovat třeba z lechtivých komedií Juda Apatowa 40 let panic a Zbouchnutá nebo hororové záležitosti Noc oživlých mrtvol. Vyšinutí fanatici ji pro změnu ohrožovali v hororu Oběť zla, kde ztvárnila hlavní roli unsené dívky Sheryl, prošla i seriály Myšlenky zločince (vídáte v pondělí od 20.15 na Prima love), Closer nebo populární upířinou Pravá krev. Ovšem pozor – za pozornost stojí i její nezdárný seriálový manžel.

Aktuálně čtyřiačtyřicetiletý fešák Ivan Sergei se v 90. letech objevil třeba v dramatu Nebezpečné myšlenky a po boku Amandy Peet ztvárnil také jednu z hlavních rolí v komediálním seriálu Jack a Jill. Prošel i televizním fenoménem Čarodějky a nejen Emilii de Ravin okouzloval i v romanťárně V pravé poledne podle předlohy bestsellerové Nory Roberts. Jak mu asi sluší tahle role?

Přituhuje

A jedna perlička na závěr! Během vyšetřování dojde na okamžik, kdy Castle začne pochybovat o tom, zda má s praxí soukromého očka ještě pokračovat. Co nebo kdo, ho tak nalomí?

Castla na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.