Castle na zabití: Espositova bývalá na scéně! Byla to kočka, která ho zradila

Pořádně hořkou pilulku musel ve své minulosti spolknout detektiv Esposito, jeden z hlavních hrdinů seriálu Castle na zabití. Úterní díl mu ji připomene. Na co nebo na koho by parťák Castla a Beckettové nejraději zapomněl? A proč se mu teď všechno vrací?

Další díl premiérové osmé řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Kdo zabil řidiče a ukradl balík?

Castle má tentokrát “na stole” případ vraždy řidiče pancéřovaného vozu převážejícího pořádnou kupu peněz, které samozřejmě zmizely. Okolnosti případu připomínají jednu starou loupež, jež změnila život detektivu Espositovi. Ten tehdy pracoval v aukčním domě – který vyloupili. A do zločinu byla zapletena jeho tehdejší snoubenka Sonya Ruiz. Nebezpečná kráska dodnes sedí ve vězení. Dovede Castla a spol. na stopu vrahů?

Krasavice z komiksu i Myšlenek zločince

Espositovu femme fatale ztvárnila americká herečka Angélica Celaya. V současnosti čtyřiatřicetiletá americká kráska s mexickými kořeny si vedle učinkování v Castlovi na zabití zahrála také ve spin offu Myšlenek zločince Criminal Minds: Beyond the Borders. Největší příležitost nicméně přišla patrně v roce 2014 s "komiksovým" seriálem Constantine. Celaya si tu střihla hlavní ženskou postavu Zed Martin.

Na Castla vzpomíná v dobrém

Angélicu nicméně zřejmě dost bavilo i loňské setkání s Richardem Castlem a spol., neboť i na něj nedávno při novoročním bilancování zavzpomínala na svém Instagramu. A že jí to i ve vězeňské kombinéze sekne.

Pomůže svému bývalému a jeho kolegům?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Castle na zabití v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.