Castle na zabití: Představitelka Kate opět na cestách. Kam vyrazila tentokrát?

Do Evropy znovu zavítala kanadská herečka a představitelka Kate Beckett Stana Katic. Kam se herečka, která zbožňuje cestování, vydala tentokrát? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Hurá na “starý kontinent”

Nedávno Stana Katic potěšila fanoušky třeba fotkami z Peru, Paříže, nebo Chorvatska, kde má své kořeny - v Dalmácii se ostatně dokonce vdávala. Tentokrát se pro změnu vydala do staré dobré Anglie. A ani tentokrát se nezapomněla podělit o pár momentek.

Koukejte na ostrovní romantiku!

Na začátek trochu klasiky Stana si jako typická turistka zapózovala s anglickými domky a hlavně telefonní budkou. A podělila se i o trochu toho typicky anglického, deštivého počasí.

Do třetice nicméně pořídila i netradiční a vskutku efektní fotku ze svatby na britském venkově.

Nevěstě respekt jak hrom! A jsme zvědaví, zda Stana fandům nadělí i nějaké další ostrovní fotky.

Kate Beckettová má soupeřku

Zatímco v reálu si Stana Katic zjevně hodila relax, její hrdinka Kate Beckettová bude mít v úterní epizodě těžkou hlavu. Na aktuální případ k ní totiž vedení přiřadilo vrchní inspektorku s vynikající reputací. A Kate na kolegyni tak trochu žárlí…

Jak se spolu obě dámy popasují? A co na to Richard Castle?

Uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love v dalším díle seriálu Castle na zabití.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.