Co nevíte o představiteli Bootha? Prošel si i závislostí...

Minulý týden jsme vypíchli pár perliček o úchvatné Kůstce, teď je na řadě její parťák a nejbližší – Seeley Booth. Věděli jste, že i on měl problémy se závislostmi? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Čeho se bojí

Booth je tvrďák, který prošel armádou, ani jemu se však nevyhnula specifická fobie. Agent FBI má hrůzu z klaunů! Kdo četl třeba Kingův majstrštyk TO, se mu opravdu nemůže divit.

Vojenská rodina

Všichni chlapi z Boothovy rodiny měli co do činění s armádou. Zatímco Booth byl sniper, jeho bratr Jared sloužil u námořnictva, otec Edwin Booth zas létal jako pilot. A armádu neminul ani Seeleyho dědeček.

Miluje hudbu

Seeley je fanda klasického rocku – na rozdíl od Kůstky, která spíš preferuje jazz. Nicméně společně si zazpívali třeba písničku Keep on Trying od Boothovy oblíbené kapely Poco.

Temná stopa

Seriálový sympaťák v minulosti bojoval nejen v armádě, ale i ve svém osobním životě. Během seriálu totiž vyšlo najevo, že měl dříve jeden velký problém – závislost na hazardních hrách. Z gamblerství je, zdá se, však už naštěstí úspěšně vyléčený.

Slavný pra pra

Scenáristé si při psaní Seeleyho postavy neodpustili ani jeden historický špek. Ve fikčním světě je totiž Seeley prapotomek herce Johna Wilkese Bootha, který se „proslavil“ jako vrah prezidenta Abrahama Lincolna. Netřeba dodávat, že Booth na svého předka nějak zvlášť pyšný rozhodně není.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve 21.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.