Co uvidíte na LOVE? Krimi Městečko Urbino a vaření!

Co vás čeká poslední volný den v tomto týdnu? Nedělní program na Prima LOVE je narvaný krimi, ale i vařením.

Už druhé pokračování německého krimiseriálu Městečko Urbino: Mrtvá v paláci můžete sledovat tuto neděli ve 20.15 na LOVE. Tentokrát se policista se svou přítelkyní bude muset ponořit do nového kriminálního zločinu.

Dopravní policista Roberto musí převzít vyšetřování případu vraždy mladé dívky. Pomáhá mu v tom jeho přítelkyně, studentka medicíny a budoucí patoložka Malpena. Začíná se ukazovat, že jde o rituální vraždu. Jak jim vyšetřování půjde? To uvidíte v neděli ve 20.15 na LOVE!

Odpoledne po obědě si vychutnejte Gordona Ramseyho

Ve 14.20 uvidíte na Prima LOVE kolegu Zdeňka Pohlreicha, světového šéfkuchaře a majitele několika restaurací po světě, Gordona Ramseyho. Gordon se stejně jako Zdeňěk Pohlreich vydává do (amerických) restaurací a učí majitele takových zařízení vést jejich podnik a bohužel i někdy vařit jejich zaměstnance.

Tento víkend se však můžete těšit na opravdu výživné restaurační příběhy.

Sledujte Prima LOVE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.