Co uvidíte na LOVE? Krimi Městečko Urbino a vaření!

Co vás čeká poslední volný den v tomto týdnu? Nedělní program na Prima LOVE je narvaný krimi, ale i vařením.

Už druhé pokračování německého krimiseriálu Městečko Urbino: Mrtvá v paláci můžete sledovat tuto neděli ve 20.15 na LOVE. Tentokrát se policista se svou přítelkyní bude muset ponořit do nového kriminálního zločinu.

Dopravní policista Roberto musí převzít vyšetřování případu vraždy mladé dívky. Pomáhá mu v tom jeho přítelkyně, studentka medicíny a budoucí patoložka Malpena. Začíná se ukazovat, že jde o rituální vraždu. Jak jim vyšetřování půjde? To uvidíte v neděli ve 20.15 na LOVE!

Odpoledne po obědě si vychutnejte Gordona Ramseyho

Ve 14.20 uvidíte na Prima LOVE kolegu Zdeňka Pohlreicha, světového šéfkuchaře a majitele několika restaurací po světě, Gordona Ramseyho. Gordon se stejně jako Zdeňěk Pohlreich vydává do (amerických) restaurací a učí majitele takových zařízení vést jejich podnik a bohužel i někdy vařit jejich zaměstnance.

Tento víkend se však můžete těšit na opravdu výživné restaurační příběhy.

Sledujte Prima LOVE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.