Seriály a filmy

29. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Dr. Watson tuší, že spolupracovnice Holmese něco tají. Co to je?

Výbuch v pitevně udělá pořádnou paseku a zabije i nevinného člověka. A to není všechno! Tragédie měla totiž zamaskovat další zločin! Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Docela nechutná záležitost

Tohle je opravdu případ pro ty nejnadanější! To, co musí Sherlock s Joan vyřešit, je totiž pořádně krvavý bizár. Ve zkratce: někdo umístil do těla zavražděného bezdomovce bombu a nechal ji explodovat v márnici. A jak lze očekávat, výbuch zapříčinil pořádně krvavou kaši a navíc zabil nevinnou patoložku. Fuj.

Kdo chtěl zamaskovat další vraždy?

Už brzy se ukáže, že ten, kdo má tuto bestialitu na svědomí, se snaží zakrýt ještě něco jiného. V márnici totiž ležela i mrtvola ženy Žanet, která se živila jako dealerka. A rozhodně nezahynula přirozenou smrtí. Později pak objeví důkazy o tom, že Janet špehoval jeden z jejích klientů a ve svých denících se také podrobně rozepisoval o způsobech, kterými by ji chtěl sprovodit ze světa… Bude však cesta k pachateli opravdu tak přímá?

Cortezová má tajemství

A aby toho ještě nebylo málo, nabyde Joan podezření ohledně některých aktivit kriminalistky Cortez. Z čeho ji podezírá a co odhalí?

Uvidíte už ve středu od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Jak prosté.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.