Drsňák z Myšlenek zločince se ukázal “zamlada”

Drsňák Thomas Gibson na svém instagramovém účtu vsadil na sladkou kartu. Čím herec, který má v reálu pověst spíš komplikovaného týpka, překvapil? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Jaký byl “Hotchner” jako kluk?

Thomase Gibsona můžete stále sledovat v dílech Myšlenek zločince, ale autoři seriálu se s ním letos za poměrně dramatických okolností rozloučili, o čemž jsme vás nedávno samozřejmě informovali. Thomas Gibson patřil dlouhodobě mezi problémové herce, kteří se zkrátka občas neudrží a fyzicky napadají své kolegy. Tentokrát to byl jeden z produkčních, což je samozřejmě neakceptovatelné, a tak musel Gibson odejít.

Ale i Gibson se zařadil k hercům a herečkám, kteří jednou za čas zaloví v pytlíku s fotkami a vytáhnou historickou perlu. Momentálně, vedle roztomilosti svého mladšího já, vsadil i na sport a do světa vypustil svou pár desítek let starou fotku z hřiště.

Thomas nicméně nepředvedl jen své mladší já, ale i pekařské dovednosti. Věřili byste, že pro tohoto chlápka je radost, když může strávit den v kuchyni?

Agenti hledají podivného vraha!

S jídlem je tak trochu spojený i pondělní díl Myšlenek zločince, sliny se vám během něj však rozhodně sbíhat nebudou. Profilovací tým vyšetřuje dvě vraždy provedené naprosto totožným způsobem… A krůček po krůčku dochází k překvapivému zjištění. Pachatelem je muž s těžce poškozenou čelistí, který může potravu přijímat jen pomocí sondy.

Mstí se vrah za devastující zranění?

Uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.